dyr call center book old book

W 2014 roku przy naszych placówkach wybudowany został nowy parking, który wkrótce okazał się za mały w stosunku do potrzeb. Rodzice przywożący dzieci do szkoły,
a szczególnie do przedszkola, mieli problem z zaparkowaniem samochodów i bezpiecznym wysadzeniem dzieci. Aby uczynić pewnym dowóz dzieci do placówek, postanowiono dobudować drugą część parkingu oraz zmodernizować podjazd.
  • Parking w budowie

Dzięki pomocy Urzędu Gminy w Ciężkowicach, a w szczególności Pana Burmistrza Zbigniewa Jurkiewicza oraz Skarbnika Gminy Pana Wojciecha Skrucha, rodzice i nauczyciele mogą korzystać z 13-tu nowych miejsc parkingowych.

Prace wykonała firma budowlana pana Jana Marka Stanucha z Ciężkowic.

• Nowy parking w całej okazałości

W okresie ferii zimowych (30.01.-12.02.2017) w naszych placówkach odbył się remont dolnego korytarza.

W ramach remontu wymienione zostały płytki (dotychczasowe były mocno wyeksploatowane, popękane i zgodnie z zaleceniem SANEPIDU należało je wymienić) oraz wyremontowano ściany, które zostały wyszpachlowane i pomalowane. Odnowiony korytarz obecnie dobrze się prezentuje i jest wizytówką placówek.

Prace remontowe wykonała firma remontowo – budowlana pana Jana Marka Stanucha z Ciężkowic.

Z powyższych względów w okresie ferii zimowych nie organizowano żadnych zajęć na terenie placówek i aby nie pozbawiać dzieci i młodzieży możliwości aktywnego wypoczynku, nauczyciele wychowania fizycznego Magdalena i Wojciech Paterowie zorganizowali 3 wyjazdy na halę sportową do Ciężkowic (każdy trzygodzinny), gdzie młodzież mogła aktywnie spędzić czas.
W zajęciach uczestniczyła 1/3 uczniów naszych placówek.
Natomiast nasze przedszkole pracowało bez zmian przez całe ferie.

STARSZE ARTYKUŁY

szukaj na stronie