Czas remontów podczas zimowych ferii

W okresie ferii zimowych (30.01.-12.02.2017) w naszych placówkach odbył się remont dolnego korytarza.

W ramach remontu wymienione zostały płytki (dotychczasowe były mocno wyeksploatowane, popękane i zgodnie z zaleceniem SANEPIDU należało je wymienić) oraz wyremontowano ściany, które zostały wyszpachlowane i pomalowane. Odnowiony korytarz obecnie dobrze się prezentuje i jest wizytówką placówek.

Prace remontowe wykonała firma remontowo – budowlana pana Jana Marka Stanucha z Ciężkowic.

Z powyższych względów w okresie ferii zimowych nie organizowano żadnych zajęć na terenie placówek i aby nie pozbawiać dzieci i młodzieży możliwości aktywnego wypoczynku, nauczyciele wychowania fizycznego Magdalena i Wojciech Paterowie zorganizowali 3 wyjazdy na halę sportową do Ciężkowic (każdy trzygodzinny), gdzie młodzież mogła aktywnie spędzić czas.
W zajęciach uczestniczyła 1/3 uczniów naszych placówek.
Natomiast nasze przedszkole pracowało bez zmian przez całe ferie.

STARSZE ARTYKUŁY