Wizyta w szkolnej bibliotece

oldbookW dniu 16 maja  dzieci z grupy 5 i 6 - latków  odwiedziły  panią bibliotekarz - Marię Pater, która przybliżyła przedszkolakom zawód bibliotekarza oraz sposoby korzystania z wypożyczalni książek. Opowiedziała dzieciom dlaczego i w jaki sposób należy dbać o książki.

Ponadto zaprezentowała wiele ciekawych wydań książek, które dzieci mogły pooglądać. Starszaki miały także przyjemność wysłuchać czytany przez panią bibliotekarkę wiersz pt. „Zosia Samosia”.  Pani Maria przygotowała wiele ciekawych zagadek związanych z bohaterami znanych bajek dla dzieci. Nasi wychowankowie byli bardzo zadowoleni ze spotkania.

Serdecznie dziękujemy Pani Marii Pater za poświęcony  czas oraz za bardzo pouczającą lekcję o książkach.Dziękujemy !