Dzień Mamy i Taty w Naszym Przedszkolu

mamW życiu każdego dziecka, tego małego i dużego, są dwie osoby, które zawsze będą mieć najważniejsze miejsce w sercu – Mama i Tata. Chcąc podziękować za trud wychowania i niekończącą się miłość podopieczni naszego Przedszkola w dniu 25 maja przygotowali uroczysty występ, na który zaproszone zostały Mamy i Tatusiowie.

Dzieci z grupy młodszej oraz starszej przygotowane przez Panie Izabelę Świerad i Karolinę Kurzawę przygotowały wiersze, piosenkę oraz tańce którym towarzyszyły barwne stroje. Jako pierwsza zatańczyła grupa młodsza przedstawiając „Taniec tygrysów” do utworu ze znanej bajki „Zwierzogród”. Następnie grupa starsza wprowadziła gości w klimat country wykonując taniec z cylindrami do utworu zespołu Rednex -„Cotton Eye Joe”. Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Następnie Dzieci złożyły swoim Rodzicom gorące życzenia oraz wręczyły własnoręcznie zrobione prezenty – rączki odbite w masie solnej.

Po uroczystej akademii na Rodziców czekał obiad oraz słodki poczęstunek. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie i jeszcze raz składamy życzenia wszelkiej pomyślności!