Św. Mikołaj rozdaje prezenty!

Dzień 6 grudnia jest długo wyczekiwany przez Dzieci na całym świecie. Również Dzieci z naszego Przedszkola niecierpliwie wyglądały zbliżającego się gościa. W celu przywitania Św. Mikołaja Dzieci z grupy młodszej i starszej przygotowały wiersz oraz piosenki, które zostały przyjęte gromkimi brawami.
Po części artystycznej nastąpił najważniejszy punkt spotkania – rozdawanie prezentów. Przedszkolaki oraz Dzieci z poza Przedszkola nie mogły się doczekać swoich upominków i z zaciekawieniem i radością otwierały wręczane im prezenty. Św. Mikołaj idealnie trafił w gust naszych Milusińskich co było widać po ich uśmiechniętych twarzach. Przedszkolaki poprosiły swojego gościa o odwiedziny za rok i obiecały zasłużyć na prezenty swoim wzorowym zachowaniem. Na koniec nasz Gość obdarował wszystkich przybyłych Rodziców słodyczami, a także rozrzucił w sali kilka garści cukierków dla Dzieci. Serdecznie dziękujemy Św. Mikołajowi za to miłe spotkanie i czekamy na następną wizytę!