Ludzie listy piszą

Spotkanie z Panem ListonoszemW dniu 10.11.2016 r. otwarliśmy cykl spotkań „Poznajemy zawody”. Nasi Przedszkolacy mieli okazję poznać Pana Listonosza, który opowiedział im o charakterze swojej pracy. Naszym gościem był Pan Tomasz Tabaszewski, Listonosz z Ciężkowic. Pan Tomasz opisał Dzieciom jak wygląda jego praca, pokazał jakie przesyłki codziennie dostarcza, a także przedstawił Przedszkolakom procedurę wysyłania listów. Dzieci miały okazję przyjrzeć się jak wygląda strój Listonosza, a także dowiedziały się, że ta praca jest ciężka i wymaga wiele wysiłku. Każde Dziecko dostało w prezencie kopertę oraz telegram, na którym mogą zapisać list do Świętego Mikołaja. Bardzo dziękujemy Panu Tomaszowi Tabaszewskiemu za tak barwne i ciekawe spotkanie, odpowiedzi na liczne pytania oraz za słodką niespodziankę dla Dzieci, które był zachwycone spotkaniem z Panem Listonoszem.