slon gromada

„Nóżką tupnę, w rączki klasnę – jestem Przedszkolakiem właśnie!”
Dzień 11.10.2017 r. na długo zapadnie w pamięci każdego dziecka w Naszej placówce. Po wielu próbach i przygotowaniach Dzieci z grupy młodszej i starszej mogły przystąpić do Pasowania na Przedszkolaka. Ta uroczystość na stałe zagościła w kalendarzu imprez przedszkolnych. Jest to bardzo ważne wydarzenie w życiu zarówno dzieci jak i ich Rodziców.

Czytaj więcej...W życiu każdego dziecka, tego małego i dużego, są dwie osoby, które zawsze będą mieć najważniejsze miejsce w sercu – Mama i Tata. Chcąc podziękować za trud wychowania i niekończącą się miłość podopieczni naszego Przedszkola w dniu 25 maja przygotowali uroczysty występ, na który zaproszone zostały Mamy i Tatusiowie.

„Babciu, Dziadku! W dniu Waszego Święta

życzenia składają wszystkie wnuczęta!”

Święto Babci i Dziadka to wyjątkowy dzień, w którym wszystkie wnuczęta mogą podziękować za trud i wysiłek włożony w wychowanie oraz za otrzymywaną dobroć i miłość. Babcia i Dziadek sprawiają, że dzieciństwo staje się szczęśliwe i beztroskie. Bezgraniczna miłość oraz troska to jedne z wielu zasług, za które wnuczęta pragną gorąco uściskać swoich Bohaterów.

W dniu 19 stycznia 2017 r. Nasze Przedszkolaki miały ku temu niemałą okazję, gdyż wtedy właśnie w murach Niepublicznych Placówek Oświatowych w Pławnej zasiedli Seniorzy zaproszeni na uroczystość Dnia Babci i Dziadka.

Dzień 12 października 2016 r. na długo zapadnie w pamięci dzieci uczęszczających do Naszego Przedszkola. W tym właśnie dniu dzieci z grupy młodszej oraz starszej zostały pasowane na Przedszkolaka. Po długim wyczekiwaniu Przedszkolaki z odwagą i uśmiechem na twarzy przystąpiły do występu śpiewając piosenkę oraz recytując wiersze, za których przygotowanie odpowiedzialne były wychowawczynie grup: Pani Izabela Świerad oraz Pani Karolina Kurzawa.

szukaj na stronie

faaaamily