Andrzejki w Naszym Przedszkolu
Światowy Dzień Pluszowego Misia w Naszym Przedszkolu

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza...

Czytaj więcej...
MALUCHY
Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w...
Czytaj więcej...
STARSZAKI
Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w...
Czytaj więcej...

„Nóżką tupnę, w rączki klasnę – jestem Przedszkolakiem właśnie!”
Dzień 11.10.2017 r. na długo zapadnie w pamięci każdego dziecka w Naszej placówce. Po wielu próbach i przygotowaniach Dzieci z grupy młodszej i starszej mogły przystąpić do Pasowania na Przedszkolaka. Ta uroczystość na stałe zagościła w kalendarzu imprez przedszkolnych. Jest to bardzo ważne wydarzenie w życiu zarówno dzieci jak i ich Rodziców.


Czytaj więcej...W życiu każdego dziecka, tego małego i dużego, są dwie osoby, które zawsze będą mieć najważniejsze miejsce w sercu – Mama i Tata. Chcąc podziękować za trud wychowania i niekończącą się miłość podopieczni naszego Przedszkola w dniu 25 maja przygotowali uroczysty występ, na który zaproszone zostały Mamy i Tatusiowie.

„Babciu, Dziadku! W dniu Waszego Święta

życzenia składają wszystkie wnuczęta!”

 

Święto Babci i Dziadka to wyjątkowy dzień, w którym wszystkie wnuczęta mogą podziękować za trud i wysiłek włożony w wychowanie oraz za otrzymywaną dobroć i miłość. Babcia i Dziadek sprawiają, że dzieciństwo staje się szczęśliwe i beztroskie. Bezgraniczna miłość oraz troska to jedne z wielu zasług, za które wnuczęta pragną gorąco uściskać swoich Bohaterów.

W dniu 19 stycznia 2017 r. Nasze Przedszkolaki miały ku temu niemałą okazję, gdyż wtedy właśnie w murach Niepublicznych Placówek Oświatowych w Pławnej zasiedli Seniorzy zaproszeni na uroczystość Dnia Babci i Dziadka.

Dzień 12 października 2016 r. na długo zapadnie w pamięci dzieci uczęszczających do Naszego Przedszkola. W tym właśnie dniu dzieci z grupy młodszej oraz starszej zostały pasowane na Przedszkolaka. Po długim wyczekiwaniu Przedszkolaki z odwagą i uśmiechem na twarzy przystąpiły do występu śpiewając piosenkę oraz recytując wiersze, za których przygotowanie odpowiedzialne były wychowawczynie grup: Pani Izabela Świerad oraz Pani Karolina Kurzawa.

faaaamily


 

statut

baba

kadra

flowers

visitors

call center