WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

„Święty Mikołaju, nie wracaj do raju! Zostań tu na Ziemi, wszyscy Cię kochają!” – wizyta Św. Mikołaja w Naszym Przedszkolu. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie ucząc się piosenki i wiersza. 06.12.17 r. nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień.

Image is not available

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

Jak wszystkim wiadomo, Andrzejki są tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. W odległych czasach wierzono, że dzień 30 listopada, otwiera drzwi do nieznanej przyszłości. W dzisiejszych czasach Andrzejki są świetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach. Również Dzieci z Naszego Przedszkola w dniu 30.11.2017r. zgłębiły się w tajniki „przewidywania” przyszłości.

Image is not available

ŚWIATOWY DZIEŃ
PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Pomimo ogromu ciekawych, interaktywnych zabawek moda na misie nie przemija, bo „(…)

Image is not available

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Karty historii potwierdzają, iż dzieje naszej Ojczyzny to rzadko dni szczęśliwe i spokojne… Jak wyglądała droga Polaków do wolności?
Czy szlachetne życie i miłość do Ojczyzny tych, którzy nie zawahali się być jak „kamienie rzucane przez Boga na szaniec”, mają dla nas współczesnych Polaków znaczenie? W czym winien wyrażać się nasz patriotyzm?

Image is not available

DZIEŃ MAMY I TATY

Maj z pewnością jest najpiękniejszym miesiącem i nie bez powodu w tym właśnie czasie, kiedy kwitną wszystkie kwiaty, obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w naszej kulturze- Dzień Matki. W naszych placówkach uroczystość ta została połączona z Dniem Ojca, który przecież odgrywa równie ważną rolę w życiu każdego dziecka.

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA STARSZAKÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA MALUCHÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka

„Nóżką tupnę, w rączki klasnę – jestem Przedszkolakiem właśnie!”
Dzień 11.10.2017 r. na długo zapadnie w pamięci każdego dziecka w Naszej placówce. Po wielu próbach i przygotowaniach Dzieci z grupy młodszej i starszej mogły przystąpić do Pasowania na Przedszkolaka. Ta uroczystość na stałe zagościła w kalendarzu imprez przedszkolnych. Jest to bardzo ważne wydarzenie w życiu zarówno dzieci jak i ich Rodziców. Pozwala ono na wytworzenie atmosfery wzajemnego zaufania i otwartości, stwarza możliwość prezentacji pierwszych umiejętności i wiadomości zdobytych w Przedszkolu. Ten długo wyczekiwany dzień był pełen radości, ale też tremy, z którą dzieci wspaniale sobie poradziły. Przedszkolakom w tych wyjątkowych chwilach towarzyszyli Rodzice oraz cała społeczność przedszkolna i szkolna. Program artystyczny przedstawiony przez Dzieci składał się z wierszy oraz wspólnie wykonanej piosenki i został przyjęty z wielkimi uśmiechami Rodziców, a także – niejednokrotnie - łezką w oku. Przedszkolaki zachwyciły publiczność swoją odwagą i talentem czego efektem były gromkie brawa. Nasi mali artyści swym pierwszym publicznym występem udowodnili, iż zasłużyli na miano Przedszkolaka. Najważniejszym punktem tej uroczystości było Pasowanie każdego Dziecka wielkim ołówkiem przez Pana Dyrektora. Przedszkolaki dzielnie przyjęły na swoje ramiona magiczną moc ołówka, który zamienia każde dziecko – te małe i te większe w prawdziwego Przedszkolaka. Po części oficjalnej na Naszych najmłodszych wychowanków czekała niespodzianka – prezenty przygotowane przez Rodziców. Radości dzieci nie było końca, które z ciekawością otwierały swoje podarunki. W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom za zaangażowanie i wkład w przygotowanie uroczystości Pasowania. Drogim Przedszkolakom natomiast życzymy samych sukcesów, a przede wszystkim wiele wyśmienitej zabawy, radości i uśmiechu na co dzień podczas ich przygody z Przedszkolem.