Andrzejki w Naszym Przedszkolu
Światowy Dzień Pluszowego Misia w Naszym Przedszkolu

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza...

Czytaj więcej...
MALUCHY
Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w...
Czytaj więcej...
STARSZAKI
Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w...
Czytaj więcej...

Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka

„Nóżką tupnę, w rączki klasnę – jestem Przedszkolakiem właśnie!”
Dzień 11.10.2017 r. na długo zapadnie w pamięci każdego dziecka w Naszej placówce. Po wielu próbach i przygotowaniach Dzieci z grupy młodszej i starszej mogły przystąpić do Pasowania na Przedszkolaka. Ta uroczystość na stałe zagościła w kalendarzu imprez przedszkolnych. Jest to bardzo ważne wydarzenie w życiu zarówno dzieci jak i ich Rodziców. Pozwala ono na wytworzenie atmosfery wzajemnego zaufania i otwartości, stwarza możliwość prezentacji pierwszych umiejętności i wiadomości zdobytych w Przedszkolu. Ten długo wyczekiwany dzień był pełen radości, ale też tremy, z którą dzieci wspaniale sobie poradziły. Przedszkolakom w tych wyjątkowych chwilach towarzyszyli Rodzice oraz cała społeczność przedszkolna i szkolna. Program artystyczny przedstawiony przez Dzieci składał się z wierszy oraz wspólnie wykonanej piosenki i został przyjęty z wielkimi uśmiechami Rodziców, a także – niejednokrotnie - łezką w oku. Przedszkolaki zachwyciły publiczność swoją odwagą i talentem czego efektem były gromkie brawa. Nasi mali artyści swym pierwszym publicznym występem udowodnili, iż zasłużyli na miano Przedszkolaka. Najważniejszym punktem tej uroczystości było Pasowanie każdego Dziecka wielkim ołówkiem przez Pana Dyrektora. Przedszkolaki dzielnie przyjęły na swoje ramiona magiczną moc ołówka, który zamienia każde dziecko – te małe i te większe w prawdziwego Przedszkolaka. Po części oficjalnej na Naszych najmłodszych wychowanków czekała niespodzianka – prezenty przygotowane przez Rodziców. Radości dzieci nie było końca, które z ciekawością otwierały swoje podarunki. W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom za zaangażowanie i wkład w przygotowanie uroczystości Pasowania. Drogim Przedszkolakom natomiast życzymy samych sukcesów, a przede wszystkim wiele wyśmienitej zabawy, radości i uśmiechu na co dzień podczas ich przygody z Przedszkolem.

faaaamily


 

statut

baba

kadra

flowers

visitors

call center