Andrzejki w Naszym Przedszkolu
Światowy Dzień Pluszowego Misia w Naszym Przedszkolu

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza...

Czytaj więcej...
MALUCHY
Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w...
Czytaj więcej...
STARSZAKI
Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w...
Czytaj więcej...

Wizyta w Muzeum Przyrodniczym

W piątek dnia 9 czerwca dzieci z Przedszkola Niepublicznego w Pławnej wraz z nauczycielkami udały się na wycieczkę do Muzeum Przyrodniczego im. Krystyny i Włodzimierza Tomków w Ciężkowicach. Celem wycieczki jest chęć rozwijania zainteresowań przyrodniczych, pogłębianie wiadomości przyrodniczych dotyczących życia  zwierząt leśnych, ptaków i ssaków.

Przedszkolaki na początku  wysłuchały ciekawostek dotyczących życia i uwarunkowań żywieniowych zwierząt występujących w lasach w naszych okolicach prezentowanych przez pana przewodnika. Dzieciaki podziwiały gromadzone w muzeum eksponaty np. niedźwiedzia brunatnego, żubra, łosia, rysia, żbika, jelenia itp. Ciekawość wśród dzieci rozbudziła interaktywna podłoga, pod którą odtworzone zostały fragmenty siedlisk i wybrane zbiorowiska roślinne. Na koniec dzieci udały się w podróż łodzią – batyskafem po dnie rzeki Białej, poznając występujące ryby i dno rzeki oraz naturalne zapory. Wycieczka ta była dla dzieci bardzo ciekawą lekcją przyrodniczą i mocnym przeżyciem.


 

faaaamily


 

statut

baba

kadra

flowers

visitors

call center