Andrzejki w Naszym Przedszkolu
Światowy Dzień Pluszowego Misia w Naszym Przedszkolu

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza...

Czytaj więcej...
MALUCHY
Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w...
Czytaj więcej...
STARSZAKI
Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w...
Czytaj więcej...

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Pomimo ogromu ciekawych, interaktywnych zabawek moda na misie nie przemija, bo „(…) Miś choć mały, choć nieśmiały, wielkie serce w sobie ma. Pocieszyciel doskonały. Każdy misia swego ma!” Tego dnia każde Dziecko przyszło do Przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, różowe itd. A każdy był piękny i wyjątkowy. Zabawa z misiem trwała cały dzień  - wspólne tańce i śpiew z ulubionym pluszakiem przyniosły Dzieciom wiele radości. Przybliżyliśmy dzieciom historię pluszowego misia oraz innych bohaterów literackich. Przedszkolaki wykonały „misiowe” prace plastyczne oraz otrzymały Dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia. Zabawa w pluszowej krainie wszystkim sprawiła ogromną radość. Na pewno powtórzymy ją w przyszłym roku.


 

Czytaj więcej...W dniu 16 maja  dzieci z grupy 5 i 6 - latków  odwiedziły  panią bibliotekarz - Marię Pater, która przybliżyła przedszkolakom zawód bibliotekarza oraz sposoby korzystania z wypożyczalni książek. Opowiedziała dzieciom dlaczego i w jaki sposób należy dbać o książki.


Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie zaczynają się również przedświąteczne przygotowania. Czytaj więcej...

Z tej okazji Nasze Przedszkolaki wraz z Rodzicami oraz z uczniami i Rodzicami Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Pławnej przygotowali Kiermasz Wielkanocny, na którym można było zakupić ozdoby, kartki oraz pyszne Wielkanocne wypieki. Na specjalnie przygotowanym stoisku znalazły się różnego rodzaju stroiki, ozdoby, króliki z siana oraz domowe babeczki i babki, które zostały przygotowane przez Przedszkolaków.

faaaamily


 

statut

baba

kadra

flowers

visitors

call center