Światowy Dzień Pluszowego Misia w Naszym Przedszkolu

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Pomimo ogromu ciekawych, interaktywnych zabawek moda na misie nie przemija, bo „(…) Miś choć mały, choć nieśmiały, wielkie serce w sobie ma. Pocieszyciel doskonały. Każdy misia swego ma!” Tego dnia każde Dziecko przyszło do Przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, różowe itd. A każdy był piękny i wyjątkowy. Zabawa z misiem trwała cały dzień  - wspólne tańce i śpiew z ulubionym pluszakiem przyniosły Dzieciom wiele radości. Przybliżyliśmy dzieciom historię pluszowego misia oraz innych bohaterów literackich. Przedszkolaki wykonały „misiowe” prace plastyczne oraz otrzymały Dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia. Zabawa w pluszowej krainie wszystkim sprawiła ogromną radość. Na pewno powtórzymy ją w przyszłym roku.