Slider

WYŚPIEWAĆ DZIŚ CHCEMY WAM ŻYCZENIA…

Dnia 13 października, w przeddzień Święta Komisji Edukacji Narodowej, odbyła się  w naszych placówkach wyjątkowa uroczystość, która zebrała na sali uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli i pracowników przedszkola i szkoły.
W jednej chwili wszystkim udzielił się radosny nastrój pięknych piosenek, deklamacji i humorystycznych scenek o tematyce szkolnej. W krótkim, ale jakże wymownym montażu słowno- muzycznym, przygotowanym pod kierunkiem
p. Katarzyny Nowickiej, dzieci i młodzież najpiękniej jak tylko potrafiły wyraziły swą wdzięczność wszystkim nauczycielom za serce i trud wkładany w nauczanie i wychowanie, zaś pozostałym pracownikom szkoły za dbałość o to, by było w niej ciepło, czysto, bezpiecznie i przytulnie. Piątek- trzynastego- nie był u nas dniem pechowym ani ponurym! Uśmiechów na twarzach członków społeczności przedszkolno- szkolnej nie brakowało, a piękne dziecięce śpiewy i spojrzenia pełne życzliwości, podziwu i uznania szeptały jednym głosem: DZIĘKUJEMY!
 
Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Rodziców, którzy całym sercem włączyli się w zorganizowanie tej uroczystości i przygotowali dla nauczycieli przepyszny poczęstunek. Dziękujemy za życzliwe słowa, które pozwalają wierzyć, iż nasza praca ma głębszy sens oraz ufać, że nasi wychowankowie w przyszłości będą mądrymi i dobrymi ludźmi.