Pora na podsumowanie ciężkiej pracy w roku szkolnym 2016/2017
Uczniowie z klas I-III Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Pławnej wyróżniający się w roku szkolnym 2016/2017 w nauce i zachowaniu otrzymali nagrody książkowe. Są to: |
||
Z klasy I: | Z klasy II: | Z klasy III: |
|
|
|
Uczniowie z klas I-III Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Pławnej wyróżniający się w roku szkolnym 2016/2017 wzorową frekwencją otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowana przez Radę Rodziców. Są to: |
||
Z klasy I: | Z klasy II: | Z klasy III: |
|
|
|
Uczniowie z klas IV-VI, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą otrzymały świadectwo z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe, są to: |
||
Z klasy IV: | Z klasy V: | Z klasy VI: |
|
|
|
W klasach IV-VI dyplomy za wzorową frekwencję oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców otrzymali: |
||
Z klasy IV: | Z klasy V: | Z klasy VI: |
|
|
|
Dyplomy za wzorowe czytelnictwo w roku szkolnym 2016/2017 otrzymali: | ||
Imię i nazwisko |
Klasa |
Ilość wypożyczonych książek |
Jurand Jurkowski |
I |
31 |
Maciej Połeć |
I |
24 |
Natalia Ligęza |
I |
23 |
Oliwia Białasek |
I |
18 |
Martyna Jamka |
II |
23 |
Wiktoria Białasek |
II |
22 |
Klaudia Król |
II |
20 |
Łukasz Kubator |
II |
20 |
Klaudia Skiba |
II |
20 |
Wiktoria Szczepanik |
II |
20 |
Roland Jurkowski |
III |
71 |
Aleksandra Jamka |
III |
54 |
Justyna Zielińska |
III |
38 |
Justyna Wróbel |
III |
29 |
Patryk Dyl |
III |
23 |
Michał Rafa |
III |
21 |
Karol Krawczyk |
III |
19 |
Weronika Rutka |
IV |
37 |
Jessica Wszołek |
IV |
33 |
Julia Groń |
IV |
24 |
Natalia Śliwa |
IV |
22 |
W organizowanym przez panią Marię Pater konkursie bibliotecznym na najładniej prowadzony zeszyt lektur nagrodę książkową za zwycięstwo otrzymał Roland Jurkowski. |
GIMNAZJUM – OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
Uczniowie wyróżniający się w nauce:
- Kinga Włudyka- śr. 5,93
- Drogoś Bartosz- śr. 5,27
- Olechny Kamila- śr. 5,2
- Zając Beata- śr. 5,0
- Jurkowska Mariola- śr. 4,93
- Ligęza Aleksandra- śr. 4,86
Uczennica klasy III gimnazjum Kinga Włudyka w uznaniu za wybitne wyniki w nauce i pracę społeczną została wyróżniona przez Burmistrza Miasta i Gminy Ciężkowice Pana Zbigniewa Jurkiewicza dyplomem gratulacyjnym oraz specjalną nagrodą |
|
Dyplomy za osiągnięcia sportowe:
- kl. I- Zięba Karol
- kl.II- Kasztelewicz Marcin
- kl.III- Drogoś Bartosz, Gwóźdź Daniel, Kiełbasa Angelika, Kiełbasa Filip, Maciaszek Maksymilian, Rojek Sebastian, Synowiec Łukasz, Włudyka Kinga, Zając Beata
Dyplomy i nagrody za wzorową frekwencję:
- kl.I- Aleksandra Ligęza, Olechny Kamila
Nagrody książkowe za osiągnięcia sportowe:
- kl.I- Gwóźdź Łukasz
- kl.II- Kapałka Kamil
Nagroda książkowa za osiągnięcia sportowe i działania artystyczne na rzecz szkoły:
- kl. II- Kasztelewicz Marcin