Na placu zabaw

zawsze jest wesoło

Korzystając z pogody, Dzieci z naszego Przedszkola w końcu mogły wyruszyć na plac zabaw. To doskonale wyposażone miejsce stwarza wiele okazji do wspólnych gier i zabaw na świeżym powietrzu. W tym roku przedszkolnym plac zabaw został wzbogacony o dwa nowe bujaki (kogucik oraz piesek) oraz duże liczydło z dwiema tablicami. Plac zabaw jest źródłem relaksu, odpoczynku ale i miejscem gdzie Przedszkolaki nabywają wielu sprawności, doskonalą swoją motorykę oraz koordynację ruchową, rozbudzają swoją wyobraźnię.

Kruszynka

- cyrkowa słonica, czyli jak teatr bawi i uczy

W środę 20 kwietnia nasze Przedszkole odwiedził teatr objazdowy z Nowego Sącza “Pinokio” ze spektaklem pod tytułem “Kruszynka”. To przedstawienie nie tylko bawiło nasze Przedszkolaki ale przekazało im w przyjazny sposób niezwykle ważne wartości jakimi są przyjaźń, zrozumienie, akceptacja i pomoc potrzebującym. Dzieci z zapartym tchem wsłuchiwały się w przygody cyrkowej słonicy, która była samolubna i nie lubiła pomagać innym.

Wyniki rekrutacji

do Niepublicznego Przedszkola „Słoneczna Gromada”

w Pławnej w roku szkolnym 2021/2022

Przedszkole kontynuować będą: