„Chciwość nie popłaca” - Teatrzyk kukiełkowy  w naszym Przedszkolu.

W wtorek 15 listopada gościliśmy w naszym Przedszkolu teatrzyk kukiełkowy z przedstawieniem pt. „Złota rybka” z Nowego Sącza. Dzieci po raz kolejny w tym roku szkolnym miały możliwość spotkać się ze sztuką. Przedstawienie bardzo się naszym Przedszkolakom podobało. Uśmiechnięte buzie oraz zaciekawienie dzieci były tego najlepszym dowodem. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć prawdziwe kukiełki, posłuchać muzyki.

Dokładnie przygotowana scenografia spektaklu zmieniająca się wraz z tokiem wydarzeń skutecznie przykuwała uwagę małych widzów. Jednak największą atrakcją była Złota Rybka, która wszystkim przedszkolakom bardzo się podobała. Przedszkolaki dowiedziały się jak ważna w życiu jest uczciwość, szacunek dla innych i do czego może prowadzić zachłanność. Na zakończenie nie zabrakło  morału płynącego z treści przedstawienia, że chciwość nie popłaca!!!