Uroczystość pasowania

Dzień 12 października 2016 r. na długo zapadnie w pamięci dzieci uczęszczających do Naszego Przedszkola. W tym właśnie dniu dzieci z grupy młodszej oraz starszej zostały pasowane na Przedszkolaka. Po długim wyczekiwaniu Przedszkolaki z odwagą i uśmiechem na twarzy przystąpiły do występu śpiewając piosenkę oraz recytując wiersze, za których przygotowanie odpowiedzialne były wychowawczynie grup: Pani Izabela Świerad oraz Pani Karolina Kurzawa.

Następnie dzieci wyrecytowały tekst przysięgi obiecując bycie wzorowym, grzecznym i zawsze uśmiechniętym Przedszkolakiem, po czym Pan Dyrektor uroczyście pasował każde dziecko dużym ołówkiem. Po zakończeniu występu na dzieci czekała miła niespodzianka przygotowana przez Rodziców. Każde z nich otrzymało prezent oraz w ramach dodatkowego osłodzenia tego wyjątkowego dnia – ciepłe lody. Dzieci z radością otwierały prezenty oraz zajadały się smakołykami. W tym miejscu serdecznie dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie oraz zaangażowanie w przygotowaniu uroczystości. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wyjątkowego dnia!