Wizyta Policjanta w naszym Przedszkolu

Nadchodzi wiosna więc coraz częściej będziemy wychodzić na spacery, wycieczki rowerowe czy też bawić się na wolnym powietrzu. Z tej przyczyny 26 lutego skromne progi naszego Przedszkola odwiedził Pan Policjant, starszy aspirant Jarosław Zięcina. Dzieci z całego naszego Przedszkola z uwagą wysłuchały bardzo ważnych informacji na temat bezpiecznego poruszania sie po drogach, zachowania wobec obcych a także tego co my, Przedszkolacy możemy zrobić i jak pomóc w sytuacjach kryzysowych. Jak się okazuje możemy zrobić bardzo wiele! I my już o tym wiemy. Pan Policjant zaprezentował nam również sprzęt, którego używa podczas wykonywania swoich obowiązków. Widzieliśmy kajdanki, przenośną radiostację, pałkę a nawet pistolet. Każdy z naszych podopiecznych zapamięta tę wizytę na długo a utrwalając przekazane informacje będzie rozsądnym i świadomym uczestnikiem ogólnie pojętego życia społecznego natomiast Policjant będzie przyjacielem do którego zawsze można zwrócić się o pomoc.