WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

„Święty Mikołaju, nie wracaj do raju! Zostań tu na Ziemi, wszyscy Cię kochają!” – wizyta Św. Mikołaja w Naszym Przedszkolu. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie ucząc się piosenki i wiersza. 06.12.17 r. nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień.

Image is not available

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

Jak wszystkim wiadomo, Andrzejki są tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. W odległych czasach wierzono, że dzień 30 listopada, otwiera drzwi do nieznanej przyszłości. W dzisiejszych czasach Andrzejki są świetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach. Również Dzieci z Naszego Przedszkola w dniu 30.11.2017r. zgłębiły się w tajniki „przewidywania” przyszłości.

Image is not available

ŚWIATOWY DZIEŃ
PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Pomimo ogromu ciekawych, interaktywnych zabawek moda na misie nie przemija, bo „(…)

Image is not available

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Karty historii potwierdzają, iż dzieje naszej Ojczyzny to rzadko dni szczęśliwe i spokojne… Jak wyglądała droga Polaków do wolności?
Czy szlachetne życie i miłość do Ojczyzny tych, którzy nie zawahali się być jak „kamienie rzucane przez Boga na szaniec”, mają dla nas współczesnych Polaków znaczenie? W czym winien wyrażać się nasz patriotyzm?

Image is not available

DZIEŃ MAMY I TATY

Maj z pewnością jest najpiękniejszym miesiącem i nie bez powodu w tym właśnie czasie, kiedy kwitną wszystkie kwiaty, obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w naszej kulturze- Dzień Matki. W naszych placówkach uroczystość ta została połączona z Dniem Ojca, który przecież odgrywa równie ważną rolę w życiu każdego dziecka.

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA STARSZAKÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA MALUCHÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

Oferta

Rekrutacja na nowy rok szkolny w Niepublicznym Przedszkolu Słoneczna Gromada w Pławnej
Niepubliczne Przedszkole w Pławnej ogłasza zapisy dzieci na nowy rok szkolny 2020/2021. Rekrutacja odbędzie się od 28 lutego do 20 marca.
 
Dla naszych Podopiecznych przygotowaliśmy:
 • bezpłatny, siedmiogodzinny pobyt w przedszkolu w godzinach 7. 30 do 14. 30;
 • profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 2,5 do 6 lat, sprawowaną przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną;
 • zajęcia dodatkowe, takie jak:
  a) Język angielski,
  b) Język niemiecki,
  c) Rytmika,
  d) Logopedia,
  e) Zajęcia ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej,
  f) Religia;

Liczebność grup do 18 osób, co zwiększa bezpieczeństwo dzieci oraz ich komfort;
Ponadto nasze przedszkole sukcesywnie jest odwiedzane przez mobilne teatry, dzięki czemu dzieci mają możliwość oglądania spektakli i przedstawień bez wychodzenia z budynku;
 
W naszej codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, by przebywające w naszym przedszkolu dzieci były radosne i zdrowe a ich rozwój wszechstronny i harmonijny.
 
Kontakt
Niepubliczne Przedszkole w Pławnej
Pławna 22
tel. 14 65 13 018