WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

„Święty Mikołaju, nie wracaj do raju! Zostań tu na Ziemi, wszyscy Cię kochają!” – wizyta Św. Mikołaja w Naszym Przedszkolu. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie ucząc się piosenki i wiersza. 06.12.17 r. nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień.

Image is not available

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

Jak wszystkim wiadomo, Andrzejki są tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. W odległych czasach wierzono, że dzień 30 listopada, otwiera drzwi do nieznanej przyszłości. W dzisiejszych czasach Andrzejki są świetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach. Również Dzieci z Naszego Przedszkola w dniu 30.11.2017r. zgłębiły się w tajniki „przewidywania” przyszłości.

Image is not available

ŚWIATOWY DZIEŃ
PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Pomimo ogromu ciekawych, interaktywnych zabawek moda na misie nie przemija, bo „(…)

Image is not available

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Karty historii potwierdzają, iż dzieje naszej Ojczyzny to rzadko dni szczęśliwe i spokojne… Jak wyglądała droga Polaków do wolności?
Czy szlachetne życie i miłość do Ojczyzny tych, którzy nie zawahali się być jak „kamienie rzucane przez Boga na szaniec”, mają dla nas współczesnych Polaków znaczenie? W czym winien wyrażać się nasz patriotyzm?

Image is not available

DZIEŃ MAMY I TATY

Maj z pewnością jest najpiękniejszym miesiącem i nie bez powodu w tym właśnie czasie, kiedy kwitną wszystkie kwiaty, obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w naszej kulturze- Dzień Matki. W naszych placówkach uroczystość ta została połączona z Dniem Ojca, który przecież odgrywa równie ważną rolę w życiu każdego dziecka.

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA STARSZAKÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA MALUCHÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

Witamy w nowym roku (przed)szkolnym

WITAMY W NOWYM ROKU (PRZED)SZKOLNYM

 

“Wrześniowe słoneczko uśmiecha się w koło,

zapraszamy do Przedszkola - u nas gwarno i wesoło!”

 

Dnia 2 września 2020 roku rozpoczęliśmy nowy rok przedszkolny w Niepublicznym Przedszkolu w Pławnej “Słoneczna Gromada”. W związku z trwającą pandemią COVID - 19 i obowiązującymi w naszej Placówce obostrzeniami dzień ten był inny niż w poprzednich latach. Jednak na naszych Podopiecznych czekały kolorowe sale, uśmiechnięte Panie Wychowawczynie oraz nowi koledzy i koleżanki. Do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej zapisanych jest 36 dzieci, które podzielone są na dwie grupy. Grupa młodsza, prowadzona przez Panią Martę Pietrucha i liczy 21 dzieci, zaś grupa starsza, która prowadzona jest przez Panią Paulinę Nowak liczy 15 dzieci. Do grupy starszej uczęszczają dzieci 6 letnie, które są przygotowywane do rozpoczęcia nauki w I klasie szkoły podstawowej.

 

W obecnej sytuacji wszyscy musimy odnaleźć się w nowej rzeczywistości, zrobimy wszystko by okres adaptacyjny przebiegł pomyślnie, by dzieci czuły się w Przedszkolu bezpiecznie oraz by udało się nam uchronić przed koronawirusem. Dlatego stosując się do obostrzeń nasze sale są systematycznie wietrzone i dezynfekowane.

 

Dyrektor Stanisław Pater

Marta Pietrucha