Witamy w nowym roku (przed)szkolnym

WITAMY W NOWYM ROKU (PRZED)SZKOLNYM

“Wrześniowe słoneczko uśmiecha się w koło,

zapraszamy do Przedszkola - u nas gwarno i wesoło!”

Dnia 2 września 2020 roku rozpoczęliśmy nowy rok przedszkolny w Niepublicznym Przedszkolu w Pławnej “Słoneczna Gromada”. W związku z trwającą pandemią COVID - 19 i obowiązującymi w naszej Placówce obostrzeniami dzień ten był inny niż w poprzednich latach. Jednak na naszych Podopiecznych czekały kolorowe sale, uśmiechnięte Panie Wychowawczynie oraz nowi koledzy i koleżanki. Do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej zapisanych jest 36 dzieci, które podzielone są na dwie grupy. Grupa młodsza, prowadzona przez Panią Martę Pietrucha i liczy 21 dzieci, zaś grupa starsza, która prowadzona jest przez Panią Paulinę Nowak liczy 15 dzieci. Do grupy starszej uczęszczają dzieci 6 letnie, które są przygotowywane do rozpoczęcia nauki w I klasie szkoły podstawowej.

W obecnej sytuacji wszyscy musimy odnaleźć się w nowej rzeczywistości, zrobimy wszystko by okres adaptacyjny przebiegł pomyślnie, by dzieci czuły się w Przedszkolu bezpiecznie oraz by udało się nam uchronić przed koronawirusem. Dlatego stosując się do obostrzeń nasze sale są systematycznie wietrzone i dezynfekowane.

Dyrektor Stanisław Pater