WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

„Święty Mikołaju, nie wracaj do raju! Zostań tu na Ziemi, wszyscy Cię kochają!” – wizyta Św. Mikołaja w Naszym Przedszkolu. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie ucząc się piosenki i wiersza. 06.12.17 r. nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień.

Image is not available

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

Jak wszystkim wiadomo, Andrzejki są tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. W odległych czasach wierzono, że dzień 30 listopada, otwiera drzwi do nieznanej przyszłości. W dzisiejszych czasach Andrzejki są świetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach. Również Dzieci z Naszego Przedszkola w dniu 30.11.2017r. zgłębiły się w tajniki „przewidywania” przyszłości.

Image is not available

ŚWIATOWY DZIEŃ
PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Pomimo ogromu ciekawych, interaktywnych zabawek moda na misie nie przemija, bo „(…)

Image is not available

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Karty historii potwierdzają, iż dzieje naszej Ojczyzny to rzadko dni szczęśliwe i spokojne… Jak wyglądała droga Polaków do wolności?
Czy szlachetne życie i miłość do Ojczyzny tych, którzy nie zawahali się być jak „kamienie rzucane przez Boga na szaniec”, mają dla nas współczesnych Polaków znaczenie? W czym winien wyrażać się nasz patriotyzm?

Image is not available

DZIEŃ MAMY I TATY

Maj z pewnością jest najpiękniejszym miesiącem i nie bez powodu w tym właśnie czasie, kiedy kwitną wszystkie kwiaty, obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w naszej kulturze- Dzień Matki. W naszych placówkach uroczystość ta została połączona z Dniem Ojca, który przecież odgrywa równie ważną rolę w życiu każdego dziecka.

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA STARSZAKÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA MALUCHÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

Wizyta Policjanta w naszym Przedszkolu

Wizyta Policjanta w naszym Przedszkolu

 

Świat ostatnio zmienił się diametralnie, żyjemy w czasach pandemii a nasze życie wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Musieliśmy się dostosować do nowych warunków w jakich przyszło nam żyć. Noszenie maseczek, unikanie tłumów, ograniczenie kontaktów z innymi ludźmi... Wszystkie te zmiany są gwarancją naszego bezpieczeństwa wobec niewidzialnego zagrożenia jakim jest koronawirus. Nasze Przedszkole dba o bezpieczeństwo swoich Podopiecznych zarówno jeśli chodzi o obowiązujący i bezwzględnie przestrzegany reżim sanitarny jak i o bezpieczeństwo w życiu codziennym. W związku z tym jak co roku nasze Przedszkole odwiedził Pan Policjant, starszy aspirant Jarosław Zięcina.

Przybył, aby osobiście opowiedzieć dzieciom o swojej pracy a przede wszystkim jak ustrzec się przed zagrożeniami, jakie mogą je spotkać na drodze, w domu czy wobec obcych. Zaprezentował wyposażenie z jakim codziennie pracuje i cierpliwie odpowiedział na nurtujące dzieci pytania. Wizyta Pana Policjanta zrobiła na dzieciach ogromne wrażenie i na długo pozostanie w ich pamięci.

 

Paulina Nowak