WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

„Święty Mikołaju, nie wracaj do raju! Zostań tu na Ziemi, wszyscy Cię kochają!” – wizyta Św. Mikołaja w Naszym Przedszkolu. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie ucząc się piosenki i wiersza. 06.12.17 r. nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień.

Image is not available

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

Jak wszystkim wiadomo, Andrzejki są tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. W odległych czasach wierzono, że dzień 30 listopada, otwiera drzwi do nieznanej przyszłości. W dzisiejszych czasach Andrzejki są świetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach. Również Dzieci z Naszego Przedszkola w dniu 30.11.2017r. zgłębiły się w tajniki „przewidywania” przyszłości.

Image is not available

ŚWIATOWY DZIEŃ
PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Pomimo ogromu ciekawych, interaktywnych zabawek moda na misie nie przemija, bo „(…)

Image is not available

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Karty historii potwierdzają, iż dzieje naszej Ojczyzny to rzadko dni szczęśliwe i spokojne… Jak wyglądała droga Polaków do wolności?
Czy szlachetne życie i miłość do Ojczyzny tych, którzy nie zawahali się być jak „kamienie rzucane przez Boga na szaniec”, mają dla nas współczesnych Polaków znaczenie? W czym winien wyrażać się nasz patriotyzm?

Image is not available

DZIEŃ MAMY I TATY

Maj z pewnością jest najpiękniejszym miesiącem i nie bez powodu w tym właśnie czasie, kiedy kwitną wszystkie kwiaty, obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w naszej kulturze- Dzień Matki. W naszych placówkach uroczystość ta została połączona z Dniem Ojca, który przecież odgrywa równie ważną rolę w życiu każdego dziecka.

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA STARSZAKÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA MALUCHÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

świeta2020

 

Świąteczny czas w naszym Przedszkolu

christmas 145319 960 720

 

       Miesiąc grudzień to czas radosnego oczekiwania, pełen wzruszeń oraz intensywnych przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Tak jest też w naszym Przedszkolu. Dzieci podczas różnych zabaw, zajęć dydaktycznych poznawały bożonarodzeniowe tradycje, słuchały i uczyły się kolęd, pastorałek oraz piosenek zimowo - świątecznych, wykonywały przeróżne dekoracje, którymi wraz z Wychowawczyniami ozdobiły swoje sale. Realizacja tematyki kompleksowej związanej ze Świętami Bożego Narodzenia wpływa na odbieranie przez Dzieci wartości etycznych i rodzinnych, ich rozwój emocjonalny i społeczny. Dlatego każdy Przedszkolak z ogromnym zaangażowaniem włączał się w te radosne przygotowania. Dzieci wykonały ozdoby, które z pewnością zawisną na ich domowych choinkach. Zachowując wszelkie środki ostrożności Przedszkolaki wraz z Wychowawczyniami wykonały stroiki, które będą ozdobą ich stołów.

 

    Mamy nadzieję, że dzieci dobrze przygotowały się do Świąt Bożego Narodzenia i zostały wprowadzone w klimat tego szczególnego okresu, aby teraz z większą świadomością i radością spędzić je w gronie rodziny i bliskich osób.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

     W tym miejscu pragniemy złożyć życzenia Rodzicom, Dzieciom oraz Przyjaciołom naszej przedszkolnej społeczności:

 

W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok,

pełni nadziei spoglądamy w przyszłość.

Na ten wyjątkowy czas życzymy spokoju,

pogody ducha i spełnienia marzeń.

Niech radosna atmosfera Świąt przepełnionych

miłością i przyjaźnią zagości w naszych sercach na dłużej.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy

Niepublicznego Przedszkola w Pławnej