świeta2020

Świąteczny czas w naszym Przedszkolu

christmas 145319 960 720

Miesiąc grudzień to czas radosnego oczekiwania, pełen wzruszeń oraz intensywnych przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Tak jest też w naszym Przedszkolu. Dzieci podczas różnych zabaw, zajęć dydaktycznych poznawały bożonarodzeniowe tradycje, słuchały i uczyły się kolęd, pastorałek oraz piosenek zimowo - świątecznych, wykonywały przeróżne dekoracje, którymi wraz z Wychowawczyniami ozdobiły swoje sale. Realizacja tematyki kompleksowej związanej ze Świętami Bożego Narodzenia wpływa na odbieranie przez Dzieci wartości etycznych i rodzinnych, ich rozwój emocjonalny i społeczny. Dlatego każdy Przedszkolak z ogromnym zaangażowaniem włączał się w te radosne przygotowania. Dzieci wykonały ozdoby, które z pewnością zawisną na ich domowych choinkach. Zachowując wszelkie środki ostrożności Przedszkolaki wraz z Wychowawczyniami wykonały stroiki, które będą ozdobą ich stołów.

Mamy nadzieję, że dzieci dobrze przygotowały się do Świąt Bożego Narodzenia i zostały wprowadzone w klimat tego szczególnego okresu, aby teraz z większą świadomością i radością spędzić je w gronie rodziny i bliskich osób.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

W tym miejscu pragniemy złożyć życzenia Rodzicom, Dzieciom oraz Przyjaciołom naszej przedszkolnej społeczności:

W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok,

pełni nadziei spoglądamy w przyszłość.

Na ten wyjątkowy czas życzymy spokoju,

pogody ducha i spełnienia marzeń.

Niech radosna atmosfera Świąt przepełnionych

miłością i przyjaźnią zagości w naszych sercach na dłużej.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy

Niepublicznego Przedszkola w Pławnej