Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

IMG 20210121 100450

Babciu, Dziadziuniu w dniu Waszego święta,

Życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta.

Wy zawsze wszystko najlepiej wiecie

Smutno by było bez was na świecie.

Uczycie kochać, być dobrym, uczciwym,

Życzliwym, uczynnym, ciepłym i wrażliwym.

Bardzo, ach bardzo Was za to kochamy

i tę piosenkę teraz zaśpiewamy.

Dzień Babci i Dziadka to najważniejsze dni w życiu Przedszkolaków. Jednak w tym roku przyszło nam je świętować w zupełnie inny sposób. Sytuacja związana z zagrożeniem zakażenia koronawirusem zmusiła nas do niecodziennych obchodów tego Święta.

Nasze Przedszkolaki nie mogły zaprosić swoich Ukochanych Babć i Dziadków do Przedszkola, dlatego przygotowały dla Nich niespodziankę - piosenkę, życzenia oraz upominki. Cały tydzień w przedszkolu był poświęcony Babciom i Dziadkom. Dzieci z uśmiechami na twarzy opowiadały o Nich, rysowały ich portrety i z zapałem przygotowywały się do występu. Zapraszamy do obejrzenia nagrań.

W tym miejscu w imieniu naszych Przedszkolaków, Dyrektora oraz Grona Pedagogicznego składamy wszystkim Babciom i Dziadkom życzenia :

ŻYCZYMY WAM UŚMIECHU Z RANA,

BY MIŁO WSPOMINAĆ TE LATA CO PRZESZŁY,

BY WSZYSTKIE TROSKI W NIEPAMIĘĆ ODESZŁY,

BY STADKO WNUKÓW WAS ZAWSZE KOCHAŁO,

BY ZDROWIE I SZCZĘŚCIE NA ZAWSZE ZOSTAŁO!

Piosenka - grupa młodsza

Życzenia - grupa starsza