WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

„Święty Mikołaju, nie wracaj do raju! Zostań tu na Ziemi, wszyscy Cię kochają!” – wizyta Św. Mikołaja w Naszym Przedszkolu. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie ucząc się piosenki i wiersza. 06.12.17 r. nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień.

Image is not available

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

Jak wszystkim wiadomo, Andrzejki są tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. W odległych czasach wierzono, że dzień 30 listopada, otwiera drzwi do nieznanej przyszłości. W dzisiejszych czasach Andrzejki są świetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach. Również Dzieci z Naszego Przedszkola w dniu 30.11.2017r. zgłębiły się w tajniki „przewidywania” przyszłości.

Image is not available

ŚWIATOWY DZIEŃ
PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Pomimo ogromu ciekawych, interaktywnych zabawek moda na misie nie przemija, bo „(…)

Image is not available

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Karty historii potwierdzają, iż dzieje naszej Ojczyzny to rzadko dni szczęśliwe i spokojne… Jak wyglądała droga Polaków do wolności?
Czy szlachetne życie i miłość do Ojczyzny tych, którzy nie zawahali się być jak „kamienie rzucane przez Boga na szaniec”, mają dla nas współczesnych Polaków znaczenie? W czym winien wyrażać się nasz patriotyzm?

Image is not available

DZIEŃ MAMY I TATY

Maj z pewnością jest najpiękniejszym miesiącem i nie bez powodu w tym właśnie czasie, kiedy kwitną wszystkie kwiaty, obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w naszej kulturze- Dzień Matki. W naszych placówkach uroczystość ta została połączona z Dniem Ojca, który przecież odgrywa równie ważną rolę w życiu każdego dziecka.

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA STARSZAKÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA MALUCHÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

 

IMG 20210121 100450

Babciu, Dziadziuniu w dniu Waszego święta,     

Życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta.

Wy zawsze wszystko najlepiej wiecie

Smutno by było bez was na świecie.

Uczycie kochać, być dobrym, uczciwym,

Życzliwym, uczynnym, ciepłym i wrażliwym.

Bardzo, ach bardzo Was za to kochamy

i tę piosenkę teraz zaśpiewamy.

 

 

Dzień Babci i Dziadka to najważniejsze dni w życiu Przedszkolaków. Jednak w tym roku przyszło nam je świętować w zupełnie inny sposób. Sytuacja związana z zagrożeniem zakażenia koronawirusem zmusiła nas do niecodziennych obchodów tego Święta.

Nasze Przedszkolaki nie mogły zaprosić swoich Ukochanych Babć i Dziadków do Przedszkola, dlatego przygotowały dla Nich niespodziankę - piosenkę, życzenia oraz upominki. Cały tydzień w przedszkolu był poświęcony Babciom i Dziadkom. Dzieci z uśmiechami na twarzy opowiadały o Nich, rysowały ich portrety i z zapałem przygotowywały się do występu. Zapraszamy do obejrzenia nagrań.

W tym miejscu w imieniu naszych Przedszkolaków, Dyrektora oraz Grona Pedagogicznego składamy wszystkim Babciom i Dziadkom życzenia :

 

 

ŻYCZYMY WAM UŚMIECHU Z RANA,

BY MIŁO WSPOMINAĆ TE LATA CO PRZESZŁY,

BY WSZYSTKIE TROSKI W NIEPAMIĘĆ ODESZŁY,

BY STADKO WNUKÓW WAS ZAWSZE KOCHAŁO,

BY ZDROWIE I SZCZĘŚCIE NA ZAWSZE ZOSTAŁO!

 

 

Galeria zdjęć 

 

 

Piosenka - grupa młodsza

https://www.youtube.com/watch?v=kV7D8gtaXRc&feature=youtu.be

Życzenia - grupa starsza

https://www.youtube.com/watch?v=SGK6jx-eHQc&feature=youtu.be