WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

„Święty Mikołaju, nie wracaj do raju! Zostań tu na Ziemi, wszyscy Cię kochają!” – wizyta Św. Mikołaja w Naszym Przedszkolu. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie ucząc się piosenki i wiersza. 06.12.17 r. nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień.

Image is not available

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

Jak wszystkim wiadomo, Andrzejki są tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. W odległych czasach wierzono, że dzień 30 listopada, otwiera drzwi do nieznanej przyszłości. W dzisiejszych czasach Andrzejki są świetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach. Również Dzieci z Naszego Przedszkola w dniu 30.11.2017r. zgłębiły się w tajniki „przewidywania” przyszłości.

Image is not available

ŚWIATOWY DZIEŃ
PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Pomimo ogromu ciekawych, interaktywnych zabawek moda na misie nie przemija, bo „(…)

Image is not available

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Karty historii potwierdzają, iż dzieje naszej Ojczyzny to rzadko dni szczęśliwe i spokojne… Jak wyglądała droga Polaków do wolności?
Czy szlachetne życie i miłość do Ojczyzny tych, którzy nie zawahali się być jak „kamienie rzucane przez Boga na szaniec”, mają dla nas współczesnych Polaków znaczenie? W czym winien wyrażać się nasz patriotyzm?

Image is not available

DZIEŃ MAMY I TATY

Maj z pewnością jest najpiękniejszym miesiącem i nie bez powodu w tym właśnie czasie, kiedy kwitną wszystkie kwiaty, obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w naszej kulturze- Dzień Matki. W naszych placówkach uroczystość ta została połączona z Dniem Ojca, który przecież odgrywa równie ważną rolę w życiu każdego dziecka.

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA STARSZAKÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA MALUCHÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

Dzień Dinozaura

 

dino 2024517 960 720

 

 

DZIEŃ DINOZAURA W NASZYM PRZEDSZKOLU

 

Dinozaury- który Przedszkolak nie zna tych prehistorycznych gadów. Dnia 26 lutego ( w piątek) Dzieci z naszego Przedszkola poznały historię dinozaurów - jak wyglądały, czym się żywiły oraz dlaczego i jak wyginęły. Przedszkolaki z grupy młodszej ćwiczyły przeliczanie na konkretach, utrwalały kolory oraz doskonaliły analizę słuchową poprzez wysłuchiwanie głosek rozpoczynających nazwy dinozaurów.

Usprawniały również swoją sprawność ruchową podczas zabaw ruchowych oraz uczyły się czekać na swoją kolej. Na koniec wykonały papierowe jaja, z których wykluwały się ich własne dinozaury. Przedszkolaki z grupy starszej poznawały historię gadów oraz zapoznały się z pracą paleontologa podczas filmu edukacyjnego wyświetlanego na tablicy multimedialnej. Ćwiczyły również czytanie oraz doskonaliły wymowę podczas zabaw logopedycznych z dinozaurami. Na koniec Przedszkolaki zostały obdarowane opaskami z bohaterami dnia, które przygotowały Panie Wychowawczynie.

 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.