szkooola

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

EGZAMIN OŚMIOKLASISTY

cke logo 735x330

Na placu zabaw ...

Na placu zabaw

zawsze jest wesoło

 

Korzystając z pogody, Dzieci z naszego Przedszkola w końcu mogły wyruszyć na plac zabaw. To doskonale wyposażone miejsce stwarza wiele okazji do wspólnych gier i zabaw na świeżym powietrzu. W tym roku przedszkolnym plac zabaw został wzbogacony o dwa nowe bujaki (kogucik oraz piesek) oraz duże liczydło z dwiema tablicami. Plac zabaw jest źródłem relaksu, odpoczynku ale i miejscem gdzie Przedszkolaki nabywają wielu sprawności, doskonalą swoją motorykę oraz koordynację ruchową, rozbudzają swoją wyobraźnię.

Dzieci uwielbiają zabawy na zjeżdżalni i huśtawkach, chętnie korzystają ze sprzętów na siłowni zewnętrznej ale również spacerują i biegają. Nasz plac zabaw jest świetnym miejscem, by wdrażać Przedszkolaki do działania w myśl “ruch to zdrowie”.

 

 

Marta Pietrucha