Pasowanie

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

DSC 0005

W czwartek 25 listopada w naszym Przedszkolu odbyło się długo wyczekiwane Pasowanie na Przedszkolaka. Niestety sytuacja związana z szerzącą się epidemią koronawirusa uniemożliwiła udział Rodziców oraz Gości w tym podniosłym dniu. Dlatego zarówno występ grupy starszej jak i młodszej został uwieczniony na nagraniach oraz na pamiątkowych zdjęciach.

Uroczystość rozpoczęła się od symbolicznego “Aktu pasowania”, którego magicznym ołówkiem dokonał Dyrektor naszego przedszkola. Na pamiątkę tego dnia Dzieci otrzymały od Dyrektora książeczki, od Rodziców rożki obfitości a Panie Wychowawczynie wręczyły Dzieciom dyplomy.

Wszystkie Przedszkolaki były ogromnie cierpliwe, dzielne i pięknie zaprezentowały się w części artystycznej. Grupa młodsza zatańczyła do piosenki “Rozkołysał wietrzyk drzewa” z repertuaru Centrum Edukacji TRALALA DLA SMYKA i Firmy Edukacyjno-Artystycznej GAMA oraz zaprezentowały wierszyk “Jestem mały przedszkolaczek”. Natomiast Dzieci z grupy starszej zaśpiewały piosenkę Majki Jeżowskiej “Moja planeta” oraz wyrecytowały wierszyk “Jestem bardzo dzielnym smykiem”.

W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować Panu Dyrektorowi za ufundowanie pamiątkowych książeczek dla Dzieci. Rodzicom dziękujemy z całego serca za przygotowanie “Rożków obfitości” oraz poczęstunku dla naszych Podopiecznych.

Przedszkolakom życzymy pełnych uśmiechów, radości i niezapomnianych chwil w przedszkolu.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wyjątkowego dnia.