WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

„Święty Mikołaju, nie wracaj do raju! Zostań tu na Ziemi, wszyscy Cię kochają!” – wizyta Św. Mikołaja w Naszym Przedszkolu. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie ucząc się piosenki i wiersza. 06.12.17 r. nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień.

Image is not available

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

Jak wszystkim wiadomo, Andrzejki są tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. W odległych czasach wierzono, że dzień 30 listopada, otwiera drzwi do nieznanej przyszłości. W dzisiejszych czasach Andrzejki są świetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach. Również Dzieci z Naszego Przedszkola w dniu 30.11.2017r. zgłębiły się w tajniki „przewidywania” przyszłości.

Image is not available

ŚWIATOWY DZIEŃ
PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Pomimo ogromu ciekawych, interaktywnych zabawek moda na misie nie przemija, bo „(…)

Image is not available

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Karty historii potwierdzają, iż dzieje naszej Ojczyzny to rzadko dni szczęśliwe i spokojne… Jak wyglądała droga Polaków do wolności?
Czy szlachetne życie i miłość do Ojczyzny tych, którzy nie zawahali się być jak „kamienie rzucane przez Boga na szaniec”, mają dla nas współczesnych Polaków znaczenie? W czym winien wyrażać się nasz patriotyzm?

Image is not available

DZIEŃ MAMY I TATY

Maj z pewnością jest najpiękniejszym miesiącem i nie bez powodu w tym właśnie czasie, kiedy kwitną wszystkie kwiaty, obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w naszej kulturze- Dzień Matki. W naszych placówkach uroczystość ta została połączona z Dniem Ojca, który przecież odgrywa równie ważną rolę w życiu każdego dziecka.

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA STARSZAKÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA MALUCHÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

Pasowanie

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

DSC 0005

   W czwartek 25 listopada w naszym Przedszkolu odbyło się długo wyczekiwane Pasowanie na Przedszkolaka. Niestety sytuacja związana z szerzącą się epidemią koronawirusa uniemożliwiła udział Rodziców oraz Gości w tym podniosłym dniu. Dlatego zarówno występ grupy starszej jak i młodszej został uwieczniony na nagraniach oraz na pamiątkowych zdjęciach.

 

  Uroczystość rozpoczęła się od symbolicznego “Aktu pasowania”, którego magicznym ołówkiem dokonał Dyrektor naszego przedszkola. Na pamiątkę tego dnia Dzieci otrzymały od Dyrektora książeczki, od Rodziców rożki obfitości a Panie Wychowawczynie wręczyły Dzieciom dyplomy.

   Wszystkie Przedszkolaki były ogromnie cierpliwe, dzielne i pięknie zaprezentowały się w części artystycznej. Grupa młodsza zatańczyła do piosenki “Rozkołysał wietrzyk drzewa” z repertuaru Centrum Edukacji TRALALA DLA SMYKA i Firmy Edukacyjno-Artystycznej GAMA oraz zaprezentowały wierszyk “Jestem mały przedszkolaczek”. Natomiast Dzieci z grupy starszej zaśpiewały piosenkę Majki Jeżowskiej “Moja planeta” oraz wyrecytowały wierszyk “Jestem bardzo dzielnym smykiem”.

   W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować Panu Dyrektorowi za ufundowanie pamiątkowych książeczek dla Dzieci. Rodzicom dziękujemy z całego serca za przygotowanie “Rożków obfitości” oraz poczęstunku dla naszych Podopiecznych.

   Przedszkolakom życzymy pełnych uśmiechów, radości i niezapomnianych chwil w przedszkolu.

    Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wyjątkowego dnia.

Marta Pietrucha

Galeria