WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

„Święty Mikołaju, nie wracaj do raju! Zostań tu na Ziemi, wszyscy Cię kochają!” – wizyta Św. Mikołaja w Naszym Przedszkolu. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie ucząc się piosenki i wiersza. 06.12.17 r. nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień.

Image is not available

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

Jak wszystkim wiadomo, Andrzejki są tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. W odległych czasach wierzono, że dzień 30 listopada, otwiera drzwi do nieznanej przyszłości. W dzisiejszych czasach Andrzejki są świetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach. Również Dzieci z Naszego Przedszkola w dniu 30.11.2017r. zgłębiły się w tajniki „przewidywania” przyszłości.

Image is not available

ŚWIATOWY DZIEŃ
PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Pomimo ogromu ciekawych, interaktywnych zabawek moda na misie nie przemija, bo „(…)

Image is not available

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Karty historii potwierdzają, iż dzieje naszej Ojczyzny to rzadko dni szczęśliwe i spokojne… Jak wyglądała droga Polaków do wolności?
Czy szlachetne życie i miłość do Ojczyzny tych, którzy nie zawahali się być jak „kamienie rzucane przez Boga na szaniec”, mają dla nas współczesnych Polaków znaczenie? W czym winien wyrażać się nasz patriotyzm?

Image is not available

DZIEŃ MAMY I TATY

Maj z pewnością jest najpiękniejszym miesiącem i nie bez powodu w tym właśnie czasie, kiedy kwitną wszystkie kwiaty, obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w naszej kulturze- Dzień Matki. W naszych placówkach uroczystość ta została połączona z Dniem Ojca, który przecież odgrywa równie ważną rolę w życiu każdego dziecka.

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA STARSZAKÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA MALUCHÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

Radosny czas oczekiwania

Radosny czas oczekiwaniabauble

Grudzień to wyjątkowy miesiąc. To czas radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Dlatego też w naszym przedszkolu, od pierwszego dnia tego magicznego miesiąca omawialiśmy z Dziećmi najważniejsze tradycje świąteczne, przygotowywaliśmy się na przybycie Świętego Mikołaja. Był to również czas rozmów o Rodzinie, o potrzebie niesienia pomocy innym. Nasi podopieczni słuchali oraz uczyli się najpiękniejszych polskich kolęd. Przedszkolaki wraz z Wychowawczyniami przygotowały ozdoby świąteczne, które ozdabiały ich sale. Wiele radości i uśmiechu sprawiło Dzieciom dekorowanie pierniczków, które na koniec smacznie spałaszowały.

Taka podniosła atmosfera pozwoliła w łatwy sposób przybliżyć naszym Podopiecznym najważniejsze tradycje i zwyczaje świąteczne ale również umocniła bliskie i serdeczne relacje.

 

W tym miejscu, Dyrektor, Wychowawczynie oraz Pracownicy Niepublicznego Przedszkola w Pławnej pragną złożyć Przedszkolakom, ich Rodzicom oraz Bliskim najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych

napełni Wasze serca spokojem i radością.

Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka

towarzyszy Wam przez całe życie,

a szczere i najpiękniejsze Bożonarodzeniowe życzenia

spełniają się w każdym momencie!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Marta Pietrucha