Radosny czas oczekiwania

Radosny czas oczekiwaniabauble

Grudzień to wyjątkowy miesiąc. To czas radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Dlatego też w naszym przedszkolu, od pierwszego dnia tego magicznego miesiąca omawialiśmy z Dziećmi najważniejsze tradycje świąteczne, przygotowywaliśmy się na przybycie Świętego Mikołaja. Był to również czas rozmów o Rodzinie, o potrzebie niesienia pomocy innym. Nasi podopieczni słuchali oraz uczyli się najpiękniejszych polskich kolęd. Przedszkolaki wraz z Wychowawczyniami przygotowały ozdoby świąteczne, które ozdabiały ich sale. Wiele radości i uśmiechu sprawiło Dzieciom dekorowanie pierniczków, które na koniec smacznie spałaszowały.

Taka podniosła atmosfera pozwoliła w łatwy sposób przybliżyć naszym Podopiecznym najważniejsze tradycje i zwyczaje świąteczne ale również umocniła bliskie i serdeczne relacje.

W tym miejscu, Dyrektor, Wychowawczynie oraz Pracownicy Niepublicznego Przedszkola w Pławnej pragną złożyć Przedszkolakom, ich Rodzicom oraz Bliskim najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych

napełni Wasze serca spokojem i radością.

Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka

towarzyszy Wam przez całe życie,

a szczere i najpiękniejsze Bożonarodzeniowe życzenia

spełniają się w każdym momencie!

Zapraszamy do galerii zdjęć.