WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

„Święty Mikołaju, nie wracaj do raju! Zostań tu na Ziemi, wszyscy Cię kochają!” – wizyta Św. Mikołaja w Naszym Przedszkolu. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie ucząc się piosenki i wiersza. 06.12.17 r. nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień.

Image is not available

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

Jak wszystkim wiadomo, Andrzejki są tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. W odległych czasach wierzono, że dzień 30 listopada, otwiera drzwi do nieznanej przyszłości. W dzisiejszych czasach Andrzejki są świetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach. Również Dzieci z Naszego Przedszkola w dniu 30.11.2017r. zgłębiły się w tajniki „przewidywania” przyszłości.

Image is not available

ŚWIATOWY DZIEŃ
PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Pomimo ogromu ciekawych, interaktywnych zabawek moda na misie nie przemija, bo „(…)

Image is not available

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Karty historii potwierdzają, iż dzieje naszej Ojczyzny to rzadko dni szczęśliwe i spokojne… Jak wyglądała droga Polaków do wolności?
Czy szlachetne życie i miłość do Ojczyzny tych, którzy nie zawahali się być jak „kamienie rzucane przez Boga na szaniec”, mają dla nas współczesnych Polaków znaczenie? W czym winien wyrażać się nasz patriotyzm?

Image is not available

DZIEŃ MAMY I TATY

Maj z pewnością jest najpiękniejszym miesiącem i nie bez powodu w tym właśnie czasie, kiedy kwitną wszystkie kwiaty, obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w naszej kulturze- Dzień Matki. W naszych placówkach uroczystość ta została połączona z Dniem Ojca, który przecież odgrywa równie ważną rolę w życiu każdego dziecka.

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA STARSZAKÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA MALUCHÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

Niecodzienna wizyta ...

Niecodzienna wizyta i rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

1

  W październiku troje Dzieci z grupy starszej wzięło udział w konkursie organizowanym przez Spółkę Dorzecze Białej p.t. "A co jeśli wody zabraknie?" Udział w konkursie potwierdził talent plastyczny drzemiący w naszych Przedszkolakach, bowiem autor jednej z prac, Hubert Pietrucha, zdobył jedną z 13 nagród głównych a praca plastyczna tegoż Artysty została umieszczona w kalendarzu Spółki Komunalnej "Dorzecze Białej" na rok 2021/2022. Nadmienić trzeba, iż nasze Przedszkole bierze udział w konkursach plastycznych organizowanych przez tę Spółkę rokrocznie a nagrodzony Hubert zdobył główną nagrodę już drugi rok z rzędu!

 

   5 kwietnia nasze Przedszkole odwiedził Przewodniczący Zarządu Spółki "Dorzecze Białej", Pan Wojciech Skruch. Nie była to wizyta przypadkowa, bowiem jej celem było wręczenie, w imieniu Spółki, nagród Dzieciom z naszego Przedszkola. Nagrodzony Hubert otrzymał dyplom oraz upominki, natomiast pozostałe uczestniczki, Ewa Kantor i Hania Popiela dyplomy oraz słodkości. Wszystkim naszym uroczym Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Przy okazji Pan Wojciech Skruch zwiedził naszą Szkołę i Przedszkole.

   W tym miejscu chcielibyśmy wyrazić serdeczne podziękowania Panu Prezesowi Wojciechowi Skruchowi za znalezienie czasu na osobiste gratulacje oraz wręcznie nagród. Czujemy się zaszczyceni i wyróżnieni Pańskimi odwiedzinami. Zapraszamy ponownie!

Paulina Nowak