Niecodzienna wizyta ...

Niecodzienna wizyta i rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

1

W październiku troje Dzieci z grupy starszej wzięło udział w konkursie organizowanym przez Spółkę Dorzecze Białej p.t. "A co jeśli wody zabraknie?" Udział w konkursie potwierdził talent plastyczny drzemiący w naszych Przedszkolakach, bowiem autor jednej z prac, Hubert Pietrucha, zdobył jedną z 13 nagród głównych a praca plastyczna tegoż Artysty została umieszczona w kalendarzu Spółki Komunalnej "Dorzecze Białej" na rok 2021/2022. Nadmienić trzeba, iż nasze Przedszkole bierze udział w konkursach plastycznych organizowanych przez tę Spółkę rokrocznie a nagrodzony Hubert zdobył główną nagrodę już drugi rok z rzędu!

5 kwietnia nasze Przedszkole odwiedził Przewodniczący Zarządu Spółki "Dorzecze Białej", Pan Wojciech Skruch. Nie była to wizyta przypadkowa, bowiem jej celem było wręczenie, w imieniu Spółki, nagród Dzieciom z naszego Przedszkola. Nagrodzony Hubert otrzymał dyplom oraz upominki, natomiast pozostałe uczestniczki, Ewa Kantor i Hania Popiela dyplomy oraz słodkości. Wszystkim naszym uroczym Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Przy okazji Pan Wojciech Skruch zwiedził naszą Szkołę i Przedszkole.

W tym miejscu chcielibyśmy wyrazić serdeczne podziękowania Panu Prezesowi Wojciechowi Skruchowi za znalezienie czasu na osobiste gratulacje oraz wręcznie nagród. Czujemy się zaszczyceni i wyróżnieni Pańskimi odwiedzinami. Zapraszamy ponownie!

Paulina Nowak