Jesteśmy Przedszkolem....

Jesteśmy Przedszkolem na Medal powiatu tarnowskiego!

zdjcie 2 1

Od kilku lat Gazeta Krakowska organizuje Plebiscyt Edukacyjny, w którym wybierane zostają najlepsze przedszkola, szkoły, nauczyciele. Jest to swoisty ukłon w stronę pedagogów i placówek edukacyjnych oraz uhonorowanie trudu i zaangażowania wkładanych w codzienną edukację młodych pokoleń. Ten prestiżowy plebiscyt wyłania najlepszych nauczycieli poszczególnych etapów edukacyjnych - od przedszkoli aż po uczelnie wyższe oraz najlepsze i uznawane placówki, tj. przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły ponadpodstawowe oraz szkoły wyższe.

W tym roku w Plebiscycie Gazety Krakowskiej wzięło udział również i nasze przedszkole. Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż zostaliśmy Przedszkolem na Medal powiatu tarnowskiego! 8 kwietnia na uroczystej gali zorganizowanej w auli budynku Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie został nam wręczony dyplom oraz nagroda. Nasze przedszkole zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz dbający o dzieci personel pomocniczy. Panie Paulina Nowak oraz Marta Pietrucha otaczają troskliwą opieką, uczą i wychowują 45 – cioro dzieci, natomiast panie Małgorzata Kiełbasa i Iwona Rojek dbają na co dzień o ład i porządek w placówce oraz pełne żołądki wychowanków.

Ta troska znajduje uznanie w oczach rodziców i środowiska co przełożyło się na głosowanie w Plebiscycie Edukacyjnym 2021. Dużą zaletą przedszkola jest jego wyposażenie w nowoczesne zabawki i środki dydaktyczne. Plac zabaw, któym dysponuje placówka jest również dobrze wyposażony w urządzenia do zabaw i ćwiczeń /siłownia polowa/ i malowniczo położony wśród naturalnej zieleni. To niezwykłe wyróżnienie Gazety Krakowskiej napawa nas dumą i mocnym przekonaniem dobrze wykonywanej, codziennej pracy. Zdobyty tytuł będzie nam przyświecał w realizacji zakładanych celów tych bliższych jak i tych dalekosiężnych. Bardzo serdecznie dziekujemy Wszystkim, którzy zechcieli oddać głos na nasze przedszkole i tym samym przyczynili się do osiągnięcia wspólnego sukcesu!

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola w Pławnej

Stanisław Pater