WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

„Święty Mikołaju, nie wracaj do raju! Zostań tu na Ziemi, wszyscy Cię kochają!” – wizyta Św. Mikołaja w Naszym Przedszkolu. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie ucząc się piosenki i wiersza. 06.12.17 r. nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień.

Image is not available

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

Jak wszystkim wiadomo, Andrzejki są tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. W odległych czasach wierzono, że dzień 30 listopada, otwiera drzwi do nieznanej przyszłości. W dzisiejszych czasach Andrzejki są świetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach. Również Dzieci z Naszego Przedszkola w dniu 30.11.2017r. zgłębiły się w tajniki „przewidywania” przyszłości.

Image is not available

ŚWIATOWY DZIEŃ
PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Pomimo ogromu ciekawych, interaktywnych zabawek moda na misie nie przemija, bo „(…)

Image is not available

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Karty historii potwierdzają, iż dzieje naszej Ojczyzny to rzadko dni szczęśliwe i spokojne… Jak wyglądała droga Polaków do wolności?
Czy szlachetne życie i miłość do Ojczyzny tych, którzy nie zawahali się być jak „kamienie rzucane przez Boga na szaniec”, mają dla nas współczesnych Polaków znaczenie? W czym winien wyrażać się nasz patriotyzm?

Image is not available

DZIEŃ MAMY I TATY

Maj z pewnością jest najpiękniejszym miesiącem i nie bez powodu w tym właśnie czasie, kiedy kwitną wszystkie kwiaty, obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w naszej kulturze- Dzień Matki. W naszych placówkach uroczystość ta została połączona z Dniem Ojca, który przecież odgrywa równie ważną rolę w życiu każdego dziecka.

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA STARSZAKÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA MALUCHÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

Jesteśmy Przedszkolem....

Jesteśmy Przedszkolem na Medal powiatu tarnowskiego!

zdjcie 2 1

Od kilku lat Gazeta Krakowska organizuje Plebiscyt Edukacyjny, w którym wybierane zostają najlepsze przedszkola, szkoły, nauczyciele. Jest to swoisty ukłon w stronę pedagogów i placówek edukacyjnych oraz uhonorowanie trudu i zaangażowania wkładanych w codzienną edukację młodych pokoleń. Ten prestiżowy plebiscyt wyłania najlepszych nauczycieli poszczególnych etapów edukacyjnych - od przedszkoli aż po uczelnie wyższe oraz najlepsze i uznawane placówki, tj. przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły ponadpodstawowe oraz szkoły wyższe.

 

W tym roku w Plebiscycie Gazety Krakowskiej wzięło udział również i nasze przedszkole. Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż zostaliśmy Przedszkolem na Medal powiatu tarnowskiego! 8 kwietnia na uroczystej gali zorganizowanej w auli budynku Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie został nam wręczony dyplom oraz nagroda. Nasze przedszkole zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz dbający o dzieci personel pomocniczy. Panie Paulina Nowak oraz Marta Pietrucha otaczają troskliwą opieką, uczą i wychowują 45 – cioro dzieci, natomiast panie Małgorzata Kiełbasa i Iwona Rojek dbają na co dzień o ład i porządek w placówce oraz pełne żołądki wychowanków.

Ta troska znajduje uznanie w oczach rodziców i środowiska co przełożyło się na głosowanie w Plebiscycie Edukacyjnym 2021. Dużą zaletą przedszkola jest jego wyposażenie w nowoczesne zabawki i środki dydaktyczne. Plac zabaw, któym dysponuje placówka jest również dobrze wyposażony w urządzenia do zabaw i ćwiczeń /siłownia polowa/ i malowniczo położony wśród naturalnej zieleni. To niezwykłe wyróżnienie Gazety Krakowskiej napawa nas dumą i mocnym przekonaniem dobrze wykonywanej, codziennej pracy. Zdobyty tytuł będzie nam przyświecał w realizacji zakładanych celów tych bliższych jak i tych dalekosiężnych. Bardzo serdecznie dziekujemy Wszystkim, którzy zechcieli oddać głos na nasze przedszkole i tym samym przyczynili się do osiągnięcia wspólnego sukcesu!

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola w Pławnej

Stanisław Pater

Paulina Nowak

zdjcie1