Policjant2

O bezpiecznych wakacjach,

czyli spotkanie z Panem Policjantem

IMG 20220520 093724

Przed nami najbardziej wyczekiwany przez dzieci czas - wakacje. To czas beztroskiej zabawy, letniego odpoczynku ale i wielu zagrożeń. Dlatego nasze przedszkole odwiedził dzielnicowy Pan Dawid Smagacz, który przypomniał naszym podopiecznym jak bezpiecznie wypoczywać podczas wakacji. Dzieci utrwaliły zasady poruszania się po drodze, właściwego przechodzenia przez jezdnię, prawidłowego poruszania się rowerem, rozważnego korzystania z kąpielisk oraz zasadę ograniczonego zaufania wobec obcych.

Czas wakacji to również wzmożone prace polowe, dlatego dzielnicowy przestrzegał przed korzystaniem z maszyn i urządzeń rolniczych, gdyż nie są one przeznaczone dla dzieci.

Serdecznie dziękujemy Panu Dawidowi Smagaczowi za ciekawe i edukacyjne spotkanie.