Nowe zabawki

Nowe zabawki dla Przedszkolaków

20220909 073607

Nasz dobroczynny, majowy kiermasz słodkości zorganizowany w zeszłym roku szkolnym przyniósł korzyści które przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Pokazał jak wspaniale potrafimy się dzielić, podejmować inicjatywy służące większemu dobru a także łączyć się w działaniu by osiągnąć zaplanowany cel. Poza wspomnianymi korzyściami osiągnęliśmy również i te materialne. W realny sposób mogliśmy pomoć naszym ukraińskim Gościom ale to nie wszystko. Zgromadzone fundusze pozwoliły również na doposażenie naszego Przedszkola w zabawki.

W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować Członkiniom naszej Rady Rodziców Paniom Anecie Kasztelewicz, Karolinie Lachowicz oraz Małgorzacie Wojnie za zaangażowanie oraz zorganizowanie zakupu wspomnianych zabawek. Dziękujemy!