Moi Drodzy, rzecz jest taka, mamy dziś DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA!

IMG 20220920 101708

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka - święto obchodzone corocznie, 20 września, którego celem jest upowszechnianie edukacji przedszkolnej, niesienie radości Dzieciom oraz umożliwienie integracji. Dlatego w tym miejscu warto zaznaczyć, że przedszkole odgrywa ogromną rolę w harmonijnym rozwoju dziecka. To tu kształtuje się dojrzałość emocjonalna i społeczna, rozwijane są nawyki, sposoby zachowania się w sytuacjach dnia codziennego. Wychowanie w przedszkolu stanowi podstawę dla prawidłowego, indywidualnego rozwoju dziecka jak i dla przygotowania podjęcia nauki w szkole.

W naszym przedszkolu ten dzień był pełen kolorów, radości i uśmiechów. Uczciliśmy go przy dźwiękach muzyki, tańcem z kolorowymi balonikami, obejrzeliśmy wspólnie bajkę a na koniec każdy przedszkolak został obdarowany pamiątkowym orderem DZIELNEGO PRZEDSZKOLAKA.

W tym miejscu życzymy naszym Przedszkolakom aby każdy dzień Waszego beztroskiego dzieciństwa był kolorowy, radosny, wypełniony uśmiechem a czas spędzony w przedszkolu niech będzie okazją do odkrywania świata, nawiązywania nowych przyjaźni i świetnej zabawy!

Dyrektor Stanisław Pater

Paulina Nowak