WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

„Święty Mikołaju, nie wracaj do raju! Zostań tu na Ziemi, wszyscy Cię kochają!” – wizyta Św. Mikołaja w Naszym Przedszkolu. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie ucząc się piosenki i wiersza. 06.12.17 r. nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień.

Image is not available

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

Jak wszystkim wiadomo, Andrzejki są tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. W odległych czasach wierzono, że dzień 30 listopada, otwiera drzwi do nieznanej przyszłości. W dzisiejszych czasach Andrzejki są świetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach. Również Dzieci z Naszego Przedszkola w dniu 30.11.2017r. zgłębiły się w tajniki „przewidywania” przyszłości.

Image is not available

ŚWIATOWY DZIEŃ
PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Pomimo ogromu ciekawych, interaktywnych zabawek moda na misie nie przemija, bo „(…)

Image is not available

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Karty historii potwierdzają, iż dzieje naszej Ojczyzny to rzadko dni szczęśliwe i spokojne… Jak wyglądała droga Polaków do wolności?
Czy szlachetne życie i miłość do Ojczyzny tych, którzy nie zawahali się być jak „kamienie rzucane przez Boga na szaniec”, mają dla nas współczesnych Polaków znaczenie? W czym winien wyrażać się nasz patriotyzm?

Image is not available

DZIEŃ MAMY I TATY

Maj z pewnością jest najpiękniejszym miesiącem i nie bez powodu w tym właśnie czasie, kiedy kwitną wszystkie kwiaty, obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w naszej kulturze- Dzień Matki. W naszych placówkach uroczystość ta została połączona z Dniem Ojca, który przecież odgrywa równie ważną rolę w życiu każdego dziecka.

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA STARSZAKÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA MALUCHÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

Dzień Jabłka

Rosną jabłka na jabłoni

308990250 786812112525714 8666738546801690401 n

 Jesień zawitała w naszym przedszkolu już na dobre. Sale wypełniły kolorowe dekoracje, na parapecie pojawiły się skarby jesieni, m.in szyszki, orzeczhy, dynie, kasztany, żołędzie, kolorowe liście oraz wrzosy. Dzieci zapoznały się ze zmianami zachodzącymi w przyrodzie, wszystkimi zmysłami poznawały dary pól, sadów i lasów. Ta barwna pora roku kojarzy się nie tylko z chłodem i opadającymi liśćmi ale również z czerwonymi, rumianymi jabłuszkami. Dlatego w środę, 28 września w naszym przedszkolu obchodzono Dzień Jabłka. Wychowawczynie przygotowały dla dzieci zagadki, ciekawostki oraz różne zabawy związane z jabłkami. Przedszkolaki dowiedziały się skąd się biorą jabłka oraz ile korzyści mają dla naszego zdrowia. Mieli oni również okazję skosztować soku jabłkowego, marmolady i posmakować różnych rodzajów jabłek. Na koniec dnia wszystkie dzieci wykonały piękne prace plastyczne.

 

Od dziś każdy przedszkolak głośno woła: “Zjadam jabłuszko czerwone, będę rumiane i zdrowe!”

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Marta Pietrucha