WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

„Święty Mikołaju, nie wracaj do raju! Zostań tu na Ziemi, wszyscy Cię kochają!” – wizyta Św. Mikołaja w Naszym Przedszkolu. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie ucząc się piosenki i wiersza. 06.12.17 r. nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień.

Image is not available

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

Jak wszystkim wiadomo, Andrzejki są tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. W odległych czasach wierzono, że dzień 30 listopada, otwiera drzwi do nieznanej przyszłości. W dzisiejszych czasach Andrzejki są świetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach. Również Dzieci z Naszego Przedszkola w dniu 30.11.2017r. zgłębiły się w tajniki „przewidywania” przyszłości.

Image is not available

ŚWIATOWY DZIEŃ
PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Pomimo ogromu ciekawych, interaktywnych zabawek moda na misie nie przemija, bo „(…)

Image is not available

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Karty historii potwierdzają, iż dzieje naszej Ojczyzny to rzadko dni szczęśliwe i spokojne… Jak wyglądała droga Polaków do wolności?
Czy szlachetne życie i miłość do Ojczyzny tych, którzy nie zawahali się być jak „kamienie rzucane przez Boga na szaniec”, mają dla nas współczesnych Polaków znaczenie? W czym winien wyrażać się nasz patriotyzm?

Image is not available

DZIEŃ MAMY I TATY

Maj z pewnością jest najpiękniejszym miesiącem i nie bez powodu w tym właśnie czasie, kiedy kwitną wszystkie kwiaty, obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w naszej kulturze- Dzień Matki. W naszych placówkach uroczystość ta została połączona z Dniem Ojca, który przecież odgrywa równie ważną rolę w życiu każdego dziecka.

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA STARSZAKÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available

PRZEDSZKOLAKI
GRUPA MALUCHÓW

Lista dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej w roku szkolnym 2017/2018:

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

Andrzejki w Przedszkolu

Andrzejki w Przedszkolu

IMG 20221125 WA0154

Andrzejkowe tradycje już na stałe wpisały się w nasz przedszkolny kalendarz. Dlaczego? Bo to kolejna okazja do świetnej zabawy! W czwartek, 24 listopada w naszym Przedszkolu pojawiły się księżniczki, elfy, kotki, dinozaury, czarownice, rycerz, strażak a nawet kilku stróżów prawa. Nasze Przedszkole na ten jeden dzień stało się miejscem spotkania przeróżnych osobistości.

 

Dzień rozpoczęliśmy od wyjaśnienia czym są Andrzejki, kiedy i jak się je obchodzi oraz jak należy traktować andrzejkowe wróżby. Po krótkim wstępie troszkę sobie powróżyliśmy, najpierw z tablicą multimedialną a potem między sobą losując co przyniesie nam przyszłość. Dobrze się przy tym bawiliśmy! Potem rozpoczęła się zabawa przy muzyce tanecznej z ulubionego dziecięcego repertuaru. Był to również moment w którym dumni posiadacze finezyjnych strojów mogli zaprezentować je w pełnej krasie. W przerwie zabawy Przedszkolaki delektowały się pysznym poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Wszystkim zaangażowanym w tak przyjemny przebieg naszej andrzejkowej zabawy serdecznie dziękujemy!

Paulina Nowak