KIERMASZ WIELKANOCNY 2017

kiermaszW dniu 7 kwietnia w naszej szkole odbył się kiermasz wielkanocny, zorganizowany przez samorząd uczniowski pod kierownictwem p. Karoliny Huzy, który wprowadził naszą szkolną społeczność w wyjątkowy nastrój zbliżających się świąt. Na kolorowych stolikach, ustawionych na górnym korytarzu, można było znaleźć to, z czym kojarzy się Wielkanoc- stroiki, pisanki, zajączki, kartki świąteczne.

Wszystkie przepiękne ozdoby i dekoracje wykonane zostały własnoręcznie przez naszych uczniów, nauczycieli szkół i przedszkola. Nie zabrakło również smakołyków, królujących na wielkanocnym stole i w koszyczkach ze święconką- pysznych ciasteczek i babek uformowanych w pomysłowe kształty, związane z tradycyjnymi symbolami wielkanocnymi. To one cieszyły się największym powodzeniem i rozeszły się jak przysłowiowe „świeże bułeczki”. Kiermasz spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony tych, którzy w tym dniu przekraczali mury szkoły- rodziców, nauczycieli i samych uczniów. Pieniążki zebrane ze sprzedaży świątecznych wspaniałości zostaną przeznaczone na papier ksero dla każdej klasy oraz wiosenną wycieczkę klas młodszych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli naszą akcję, zaś szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Pań:
Zofii Ligęzy, Agnieszki Kubator, Anety Kasztelewicz, Iwony Zabielnej, Zofii Popieli, Małgorzaty Olechny, Joanny Kotowicz i uczennicy Katarzyny Nowak.