BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

DZIEŃ MAMY I TATY

Maj z pewnością jest najpiękniejszym miesiącem i nie bez powodu w tym właśnie czasie, kiedy kwitną wszystkie kwiaty, obchodzimy  jedno z najważniejszych świąt w naszej kulturze- Dzień Matki. W naszych placówkach uroczystość ta została połączona z Dniem Ojca, który przecież odgrywa równie ważną rolę w życiu każdego dziecka.

 

Dnia 25 maja mury szkoły wypełniły radosne śpiewy, skoczne melodie, ale przede wszystkim serdeczne, dziecięce słowa uznania i podzięki skierowane w stronę wszystkich Mam i Tatusiów, którzy przybyli do nas na swoją uroczystość. Przedszkolaki oraz uczniowie klas młodszych,  pod kierunkiem swoich wychowawców, przygotowali na tę okazję część artystyczną, na którą złożyły się m.in. piękne tańce w wiosennych strojach, inscenizacja „Kopciuszka” w wersji humorystycznej czy występy solowe naszych małych muzyków. Wisienką na torcie był występ chóru szkolnego, który poprowadziła Pani Agata Mika.

 
 
  • Uroczyste otwarcie i występ przedszkolaków
 
Dzieci odświętnie prezentowały się w strojach ludowych, a co najważniejsze- poprzez piękny
śpiew i muzykę wyraziły to, jak bardzo kochają swoich rodziców.
Szczerym uśmiechom, pięknym życzeniom oklaskom i łzom wzruszenia nie było końca…
Każdy z gości otrzymał również prezent własnoręcznie przygotowany przez swoje dziecko.
Składamy serdeczne podziękowania tym, którzy zadbali o to, by wszyscy rodzice mogli spędzić ten czas w wyjątkowej atmosferze, otoczeni miłością i wdzięcznością swoich dzieci.
 
 
  • występ klas I-III i organowy koncert