"Zielono mi"

spring
- to słowa piosenki, które wykorzystały dzieci i młodzież Niepublicznych Placówek Oświatowych w Pławnej do przywitania pierwszego Dnia Wiosny 2017r. Samorząd Uczniowski placówek pod kierunkiem Pani Karoliny Huza zorganizował wybory Miss i Mistera Wiosny.
Nasza szkoła do przyjścia nowej pory roku przygotowywała się już wcześniej – sale lekcyjne i korytarze zmieniły swoje dekoracje z zimowej na wiosenną.
W tym dniu uczniowie mieli przyjść do szkoły ubrani w kolorze wiosny – na zielono. Każdy, kto miał chociaż jedną wierzchnią część garderoby w tym kolorze, był zwolniony z odpowiedzi ustnej. Po zaprezentowaniu podczas przerw swoich strojów, uczniowie dokonali głosowania. Wyniki przedstawiają się następująco:

• W klasach I-III Miss i Misterem zostali: Julia Zabielny, Wiktoria Szczepanik, Kamil Król.
  • W klasach IV-VI: Julia Broniek i Mikołaj Leśniak,
  • natomiast w gimnazjum: Kinga Włudyka i Sebastian Rojek.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkości.
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za zabawę.