Rekomendacje Ministra Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo!

W związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa prosimy, aby:

Rekrutacja na nowy rok szkolny w Niepublicznym Przedszkolu Słoneczna Gromada w Pławnejchild

Niepubliczne Przedszkole w Pławnej ogłasza zapisy dzieci na nowy rok szkolny 2020/2021. Rekrutacja odbędzie się od 28 lutego do 20 marca.

SZCZEGÓŁY TUTAJ

Oferta

Dla naszych Podopiecznych przygotowaliśmy:
  • bezpłatny, siedmiogodzinny pobyt w przedszkolu w godzinach 7. 30 do 14. 30;
  • profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 2,5 do 6 lat, sprawowaną przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną;
  • zajęcia dodatkowe, takie jak:
    a) Język angielski,
    b) Język niemiecki,
    c) Rytmika,
    d) Logopedia,
    e) Zajęcia ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej,
    f) Religia;

Liczebność grup do 18 osób, co zwiększa bezpieczeństwo dzieci oraz ich komfort;
Ponadto nasze przedszkole sukcesywnie jest odwiedzane przez mobilne teatry, dzięki czemu dzieci mają możliwość oglądania spektakli i przedstawień bez wychodzenia z budynku;

W naszej codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, by przebywające w naszym przedszkolu dzieci były radosne i zdrowe a ich rozwój wszechstronny i harmonijny.

Niepubliczne Przedszkole w Pławnej
Pławna 22