EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

uczniowie:

  1. Boiteau Gabriel
  2. Broniek Zuzanna
  3. Ciesielska Sonia
  4. Huza Nikola
  5. Kantor Angelika
  6. Kotowicz Martyna
  7. Rafa Bruno
  8. Szczerba Hubert
  9. Zięba Kornelia

 

uczniowie:

  1. Białasek Paulina
  2. Hałgas Nikola
  3. Jamka Tomasz
  4. Konarski Krystian
  5. Nowak Adam
  6. Nowak Konrad
  7. Tabiś Kamila
  8. Wróbel Wioleta
  9. Żaba Oliwier

Wychowawcy klas w roku szkolnym 2019/2020

  • klasa I – mgr Katarzyna Nowicka
  • klasa II – mgr Karolina Huza
  • klasa III – mgr Marta Tarasek
  • klasa IV – mgr Karolina Koperniak
  • klasa V – mgr Lidia Wantuch
  • klasa VI – mgr Maria Popiela klasa
  • VII – mgr Agnieszka Szczerba-Fudyma
  • klasa VIII – mgr Mateusz Gębarowski

uczniowie:
  1. Białasek Patryk
  2. Brach Zuzanna
  3. Ciepielowska Daria
  4. Czub Marcel
  5. Kwarciak Krystian
  6. Łaskawska Lilianna
  7. Połeć Emilia
  8. Skiba Jakub
  9. Tabiś Paweł
  10. Zabiegaj Julia

uczniowie:

  1. Białasek Oliwia
  2. Groń Bartosz
  3. Jamka Krzysztof
  4. Jurkowski Jurand
  5. Ligęza Natalia
  6. Połeć Maciej
  7. Szymańska Oliwia

uczniowie: 

  1. Białasek Wiktoria
  2. Jamka Martyna
  3. Kasztelewicz Konrad
  4. Kożuch Filip
  5. Król Klaudia
  6. Kubator Łukasz
  7. Laskawski Sebastian
  8. Maciaszek Kamil
  9. Skiba Klaudia
  10. Szczepanik Wiktoria

uczniowie:
  1. Białasek Patrycja
  2. Dyl Patryk
  3. Jamka Aleksandra
  4. Jurkowski Roland
  5. Krawczyk Karol
  6. Król Kamil
  7. Rafa Michał
  8. Rojek Adam
  9. Wróbel Justyna
  10. Zabielny Julia
  11. Zielińska Justyna

uczniowie:

  1. Baran Izabela
  2. Broniek Julia
  3. Ciepielowska Justyna
  4. Groń Julia
  5. Jaje Michał
  6. Jamrozy Oliwia
  7. Kleszyk Adrian
  8. Maniak Dominika
  9. Połeć Michał
  10. Połeć Weronika
  11. Wantuch Maksymilian
  12. Wszołek Jessica
  13. Zięba Oliwia

uczniowie:

  1. Białasek Katarzyna
  2. Jasińska Patrycja
  3. Jasińska Wiktoria
  4. Kiełbasa Dominik
  5. Ligęza Magdalena
  6. Olechny Kacper
  7. Rojek Natalia
  8. Synowiec Jakub