Dino 2024r

dino 2024517 960 720Dzień Dinozaura w naszym Przedszkolu

20240226 105340

26 stycznia obchodzimy dzień, który wśród Przedszkolaków budzi wiele emocji. Dzień Dinozaura, bo o tym mowa jest wdzięcznym tematem wielu ciekawych ćwiczeń, zadań i aktywności realizowanych w ciągu dnia.

Naszych Przedszkolaków spokojnie możemy nazwać specjalistami w dziedzinie prehistorii. Niektórzy nawet ubrali się tematycznie! Tak trudne nazwy jak alozaur czy brachiozaur nie były dla naszych Dzieci żadnym novum. Okazało się, że nie dość że znają nazwy wielu dinozaurów to jeszcze potrafią je scharakteryzować pod względem budowy ciała jak i sposobu odżywiania. Na zdjęciach w poniższej galerii można obejrzeć jak Przedszkolaki ze Słonecznej Gromady spędziły ten dzień. Zabawy ruchowo-naśladowcze, mnóstwo ćwiczeń manualnych a także odrobina edukacji przy tablicy multimedialnej.

Tego dnia nasze sale rozbrzmiewały głośnym „roarrrr!”

Paulina Nowak