Okazja nie byle jaka, mamy dziś Dzień Przedszkolaka!

IMG 20230920 105203

20 września – Dzień Przedszkolaka to obok innych jeden z najważniejszych dni w przedszkolnej karierze każdego dziecka. Patrząc na zasięg tego święta można zauważyć bardzo dużą rolę, jaką odgrywa ten etap edukacyjny w życiu człowieka i jaka jest jego popularność. To tutaj wszystko się zaczyna: pierwsze znajomości i przyjaźnie, pierwsze obowiązki, pierwsza budowana w sposób zorganizowany wiedza, a także zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa… ale nie taka zwyczajna, bo w tej zabawie ukryta nauka i ćwiczenia różnej maści.

Z tej wspaniałej okazji Dyrektor Niepublicznego Przedszkola w Pławnej wraz z Wychowawczyniami zaprosili wszystkich Podopiecznych Słonecznej Gromady na teatrzyk pt. „Pinokio”. Dzieci w ciszy i skupieniu prześledziły losy bohatera z którym w niektórych momentach mogły się utożsamiać.

Rada Rodziców również włączyła się w świętowanie tego dnia i uczciła go organizując dla Dzieci pyszny poczęstunek i prezenciki.

W tym miejscu składamy najserdeczniejsze życzenia dla Was, Kochane Przedszkolaki! Życzymy Wam zdrowia, bo jest w życiu najważniejsze, wytrwałości i ciekawości bo są niezbędne do działania i poznawania świata oraz niczym nie skrępowanej radości! Oby uśmiech gościł na Waszych buziach każdego dnia!

Paulina Nowak