Pasowanie na Przedszkolaka

Najważniejszy dzień w życiu każdego Przedszkolaka…

DSC 0049

20 października w naszym Przedszkolu odbyła się wspaniała uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Nasi mali, dzielni, zdolni Bohaterowie Tego Dnia stanęli na wysokości zadania występując w programie artystycznym a następnie odbierając Pasowanie na Przedszkolaka od Pana Dyrektora. Każdy Przedszkolak przejęty, pełen emocji wywołanych podniosłością chwili z szerokim uśmiechem przyjmował na swoje ramię ołówek niczym rycerz miecz a następnie prezent jaki przygotowali Rodzice dla swoich pociech na ten dzień. Promienne uśmiechy w połączeniu z eleganckimi strojami Dzieci i kolorowymi opaskami/ołówkami dały spektakularny efekt, który na długo zapadnie w naszej pamięci.

W tym miejscu bardzo serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi za włączenie naszych Podopiecznych do zacnego grona Przedszkolaków.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla Dzieci, który uświetnił a także osłodził Im ten dzień.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie wspaniałych rożków/niespodzianek dla każdego z Dzieci.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie i świętowanie tego dnia razem z nami.

I wreszcie dziękujemy Dzieciom za wspaniały występ w postaci recytacji wierszy, śpiewu piosenek oraz tańca a także kulturę i szacunek do widza przebijające się podczas całej uroczystości.

Paulina Nowak