Przedszkolni Patrioci ..

Przedszkolni Patrioci

flag 1488032 960 720

Święto 11 listopada i jego uroczyste obchody zostały na stałe wpisane do naszego kalendarza. Dla każdego Polaka kochającego swój kraj jest to jedno z najważniejszych świąt w roku. Owej miłości do Ojczyzny uczymy się już od najmłodszych lat. Dzieci z naszego Przedszkola również. Wiedzą kim jest Patriota, wiedzą co to znaczy kochać i szanować swój kraj a także jak tę miłość do Ojczyzny wyrażać. Jak co roku nasze Przedszkolaki wzięły udział w obchodach Dnia Niepodległości w naszych Placówkach. Ubrani w piękne stroje – Dzieci z grupy starszej w tradycyjne stroje regionu krakowskiego natomiast Dzieci młodsze na biało/czarno – wszyscy niezwykle elegancko. Uczciliśmy ten dzień śpiewając Hymn w postawie godnej młodego patrioty a Starszaczki dodatkowo fenomenalnie zatańczyły „Jesiennego kujawiaczka”.

W tym miejscu serdeczne gratulacje i podziękowania należą się wszystkim Rodzicom Przedszkolaczków za wystrojenie swoich Pociech na ten jakże ważny dzień – Dziękujemy!

Paulina Nowak

Hymn w wykonaniu Przedszkolaków