Andrzejki 2023r.

ANDRZEJKI - MAGICZNY DZIEŃ WRÓŻB

W NASZYM PRZEDSZKOLU

371375610 1375485433096614 5084525342887449976 n

Wigilia Św. Andrzeja, czyli popularne Andrzejki to stary ludowy zwyczaj, który przetrwał do dziś. W naszym przedszkolu ten dzień był pełen magicznych wróżb, zabaw, przyjaznej atmosfery. Dzieci z obu grup, przystrojone w piękne, kolorowe stroje zebrały się na jednej sali, gdzie zapoznały się z historią i znaczeniem andrzejek. Każde z nich chciało zajrzeć w przyszłość - w tę bliższą i dalszą. Ktoś z nich zostanie dentystą, kosmonautą, strażakiem czy doktorem. Kogoś innego czeka miła niespodzianka, nowe przyjaźnie, niespodziewany prezent. Czy te wróżby się spełnią? Czas pokaże. Jednak przyniosły one dzieciom mnóstwo radości i świetnej zabawy. Nie zabrakło również tańców przy skocznej muzyce i słodkiego poczęstunku..

W tym miejscu dziękujemy Rodzicom za przygotowanie poczęstunku oraz ufundowanie balonów do modelowania dla dzieci.

Zapraszamy do galerii zdjęć.