Święty Mikołaj

Nareszcie jesteś Św. Mikołaju!

DSC 0617

6 grudnia jak co roku wszystkie nasze grzeczne Przedszkolaki odbyły spotkanie na które z wytęsknieniem czekały. Wystrojeni w piękne, czerwone stroje z mikołajkowymi akcentami niecierpliwie spoglądały na zegar a słyszane na sali rozmowy dotyczyły tyko jednego….

Aż w końcu Św. Mikołaj, którego wypatrywały w przedszkolnym oknie wreszcie się pojawił! W samo południe emocje osiągnęły punkt kulminacyjny, gdy na sali gimnastycznej spotkaliśmy naszego zacnego Gościa. Przybył jak zawsze w świetnym humorze, z dobrym słowem i oczywiście masą prezentów. Po występie artystycznym w który Dzieci włożyły wszystkie swoje umiejętności nadeszło to na co czekały najbardziej – wręczanie prezentów. Radości nie było końca! Dzieci jak zauroczone podchodziły do Mikołaja po swój prezent. Na koniec z zakamarków prezentowego worka wynalazł mnóstwo cukierków którymi obdarował Dzieci. Tym słodkim akcentem pożegnaliśmy Św. Mikołaja i już dziś zaprosiliśmy Go za rok!

Bardzo dziękujemy Mikołajowi za to spotkanie! Jak zawsze było pełne ciepła, humoru i życzliwości na którą to zwracaliśmy szczególną uwagę tego dnia.

Dziękujemy Rodzicom za wystrojenie swoich Dzieci w tym dniu. A to jak pięknie prezentowały się nasze Przedszkolaki widać na zdjęciach. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.

Paulina Nowak