Świąteczna krzątanina ....

Świąteczna krzątanina w Słonecznej Gromadzie

20231221 111425

Przygotowania do Świąt trwają w najlepsze! W naszym Przedszkolu już od prawie dwóch tygodni nie ustajemy w wysiłkach tworząc wspaniałą świąteczną atmosferę. Dzieci wykonały mnóstwo prac plastycznych, ubierały choinki, stworzyły kartki świąteczne i w punkcie kulminacyjnym udekorowały przepyszne pierniczki, co jak można zauważyć stało się w naszym przedszkolu świąteczną tradycją. W tym miejscu chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Pani Katarzynie Prymaszko, za upieczenie dla wszystkich przedszkolaków pierniczków oraz przygotowanie ozdób potrzebnych do ich dekoracji.

Wszystkie dzieci bardzo chętnie i ciężko pracowały na efekty tych wszystkich świątecznych przygotowań, co można zobaczyć na zdjęciach.
Zapraszam do galerii.

Paulina Nowak