Słonecznych wakacji ...

SŁONECZNYCH WAKACJI NADSZEDŁ CZAS

sun 5277491 340

Dnia 25 czerwca w naszym Przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku (przed)szkolnego. Rodzice wraz z dziećmi zgromadzili się w salach przedszkolnych. Po krótkich słowach pożegnania Wychowawczynie wręczyły Dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz upominki w formie książek i kolorowanek. Był to dzień pełen wzruszeń, gdyż Dzieci 6 letnie z najstarszej grupy żegnały się ze swoją Wychowawczynią, koleżankami i kolegami, zabawkami oraz salą przedszkolną, by od września móc przekroczyć próg szkoły jako dumni Pierwszoklasiści.

W pożegnaniu wziął również udział Dyrektor przedszkola Stanisław Pater, który życzył Dzieciom i ich Rodzicom udanych wakacji.

Przekazał też życzenia oraz słodycze dla Dzieci od zaprzyjaźnionego z naszymi Placówkami pana Jana Baniaka, Prezesa Zarządu Gminnego PSL, Wielkiego Przyjaciela i Sponsora naszych Placówek.

Całe spotkanie odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować Rodzicom za zaangażowanie i udział w życiu przedszkolnym oraz Dzieciom za chwile wspólnie spędzone, które nie raz były pełne radości i wzruszeń.

Życzymy bezpiecznych, słonecznych i udanych wakacji.

Paulina Nowak