szkooola

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

EGZAMIN OŚMIOKLASISTY

cke logo 735x330

Organizacja roku 2021/2022

Organizacja roku przedszkolnego 2021/2022 

w Niepublicznym Przedszkolu w Pławnej

 

  1. Niepubliczne Przedszkole w Pławnej jest czynne w godzinach 8.00 do 14.30.
  2. W dniu 1 września (środa) Przedszkole jest czynne od 8. 00 do 13.00. 
  3. W dniu 2 września (czwartek) o godzinie 13. 00 odbędzie się zebranie z rodzicami.
  4. Rodzic przyprowadza Dziecko w godzinach od 8.00 do 8.30 do drzwi wejściowych z zachowaniem reżimu sanitarnego (zasłanianie nosa i ust, dystans 1,5 m.) po czym przekazuje je nauczycielce, która mierzy mu temperaturę. 
  5. Rodzic Dziecka rozpoczynającego pierwszy rok w Przedszkolu ma prawo wejść na teren szkoły i odprowadzić Dziecko do bramy przedszkolnej z zachowaniem reżimu sanitarnego (dezynfekcja rąk, zasłanianie nosa i ust, dystans 1,5 m.) przez pierwsze     2 tygodnie września.
  6. Rodzic odbiera Dziecko w godzinach od 13.15 (lub w razie potrzeby wcześniej) do 14.30 (nie później). Rodzic jest zobowiązany do telefonicznego kontaktu z Wychowawczynią celem poinformowania jej o odbiorze Dziecka. Dziecko sprowadzane jest do drzwi wyjściowych szkoły przez Wychowawcę grupy lub osobę do tego wyznaczoną. 
  7. Obowiązkiem każdego Rodzica jest przyprowadzenie do Przedszkola Dziecka zdrowego, bez wyraźnych objawów infekcji (katar, kaszel, podwyższona temperatura).