szkooola

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

EGZAMIN OŚMIOKLASISTY

cke logo 735x330

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

WITAMY PO WAKACJACH!!!

240902346 4371480462912276 4299515171680603389 n

 

   Wesołe i słoneczne wakacje dobiegły końca. Jednak czas zabawy i radości dopiero się zaczyna. Dlatego serdecznie witamy wszystkie Przedszkolaki w Niepublicznym Przedszkolu “Słoneczna Gromada” w Pławnej. Nowy rok (przed)szkolny rozpoczęliśmy 1 września. Wszystkie dzieci z uśmiechem na twarzach wracały do swoich grup przedszkolnych. Dla najmłodszych przedszkolaków, które zaczynają swoją niezwykłą przygodę w przedszkolu niewątpliwie był to dzień pełen wrażeń, emocji i nowych doświadczeń i chociaż dla wielu z nich rozstanie z Rodzicami było trudne, dzieci wspaniale się bawiły i zadowolone wracały do domu. Na naszych Podopiecznych czekały kolorowe, doskonale wyposażone sale, koledzy i koleżanki oraz uśmiechnięte Panie Wychowawczynie, które zadbają o to, by okres adaptacyjny przebiegł pomyślnie, by dzieci czuły się w Przedszkolu bezpiecznie.

 

   Do Niepublicznego Przedszkola w Pławnej zapisane jest 43 Dzieci. Grupa młodsza, prowadzona przez Panią Martę Pietrucha liczy 23 Dzieci zaś grupa starsza, prowadzona przez Panią Paulinę Nowak - 20 Dzieci. Do grupy starszej uczęszczają dzieci 6 letnie, które są przygotowywane do rozpoczęcia nauki w I klasie szkoły podstawowej.

   Z uwagi na aktualnie istniejącą sytuację epidemiczną, w Przedszkolu obowiązują wytyczne MEiN, MZ i GIS by zapobiegać rozprzestrzenianiu się COVID - 19. Dlatego na terenie naszej placówki dbamy o częste mycie oraz dezynfekcję rąk, zasłanianie nosa i ust oraz dystan społeczny.

   Wszystkim naszym Przedszkolakom życzymy w ciągu całego roku samych szczęśliwych dni, nowych przyjaźni oraz radości we wspólnej zabawie. Rodziców zapraszamy do współpracy i zaangażowania w życie przedszkola.

 

Dyrektor Stanisław Pater

Marta Pietrucha