Spotkanie z Policjantem

comic characters 2024758 960 720       Bądźmy bezpieczni!

30 września, jak co roku w naszym Przedszkolu odbyło się spotkanie z Policjantem - stały już element naszego wrześniowego kalendarium. Tematem spotkania było oczywiście szeroko pojęte bezpieczeństwo. Pan Starszy Aspirant Piotr Witek wyjaśnił dzieciom jak ważne jest zapinanie pasów i w przypadku dzieci młodszych podróżowanie w fotelikach. Przestrzegł także przed samowolnym oddalaniem się bez opieki kogoś dorosłego.

Szczególną uwagę zwrócił na bezpieczeństwo w miejscach, w których najczęściej dochodzi do sytuacji niebezpiecznych, tj. na parkingach. Na koniec nasi Przedszkolacy dostali odblaski w kształcie radiowozów, a nasze Przedszkole upominek w postaci szesnastoosobowego węża spacerowego. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!