szkooola

BIP

ava1

EDZIENNIK INSTRUKCJA

INSTRUKCJA

EDZIENNIK LOGOWANIE

vulcan

EGZAMIN OŚMIOKLASISTY

cke logo 735x330

Seans kinowy Starszaków

 

Seans kinowy Starszaków

20210929 114011

29 września starsza grupa Słonecznej Gromady wraz z klasami I-IV Szkoły Podstawowej odbyła wycieczkę do Kina Promień w Tuchowie. Wspólnie obejrzeliśmy kinowy hit ostatnich dni, bajkę "Mała, wielka stopa. W rodzinie siła". Przedszkolaki były bardzo przejęte tym bardziej, że był to wyjazd zupełnie samodzielny. Z wypisanymi na twarzyczkach emocjami – radości i ekscytacji –  Dzieci wsiadały do autobusu a potem zajmowały miejsca na sali kinowej.

Bajka w bardzo humorystyzny sposób oddała temat jakim żyje teraz Świat, mianowicie ochrona środowiska. Była też wartka akcja oraz momenty wzruszenia – wszystko to złożyło się na przyjemnie spędzone 90 minut. Zadowoleni i dumni z siebie czekamy na kolejne seanse!

 

Galeria